Naturalna swoboda - przytulne i naturalne wnętrza

W trendach, jakie wytypowaliśmy na 2018 rok nie mogło zabraknąć miejsca na przytulne i naturalne wnętrza oraz styl nazwany Naturalna Swoboda. W przestrzeni, która stwarza miłą i przytul­ną atmosferę, jednocześnie będąc nowoczesnym wnętrzem, królują przede wszystkim struktu­ry dębów w naturalnych i ciepłych tona­cjach. Autentyczny charakter domowego ogniska podkreśla duża różnorodność materiałów i kolorów, tworzących zindy­widualizowane kompozycje. W takim wnętrzu każdy znajdzie swoje miejsce, stworzone z mebli, elementów i barw, które lubi i w których czuje się najlepiej.

naturalne wnętrza w garderobie Komandor
Piękno naturalnych powierzchni to znak rozpoznawczy naturalnych wnętrz

Naturalna Swoboda – propozycje dekorów

Obok struktur drewna znajdziemy tu gładkie, jednobarw­ne powierzchnie, beton, kamień, a nawet rustykalną blachę. Ten styl nie musi ściśle wiązać się z minimalizmem, ale blisko mu do stylu skandynawskiego i eko, które są bardziej ciepłe i rodzinne. Wybierając materiały i wykończenia zadbaj więc, aby jak najlepiej odwzorowywały swoje naturalne odpowiedniki, jeśli oczywiście nie możesz mieć oryginału. Pięknie podkreślone słoje, sęki, przetarcia, kamienne ubytki to ślady natury, które dobrze, aby było widać na meblach, panelach czy dekoracjach. W tego typu ociekających naturą aranżacjach, odnajdą się bardzo dobrze:

  • Płyty: Dąb Halifax Naturalny, Dąb Halifax Tabak, Dąb Traviata, Beton Chicago Jasnoszary
  • Blat: Cosuela
  • Szkło: Sati Gołębi, Sati Szampański
Naturalna swoboda - dekory
Te dekory doskonale odnajdą się w trendzie Naturalna Swoboda

Przytulne i naturalne wnętrza - tu ważna jest sama natura

Naturalna swoboda ma w sobie coś ze stylu skandynawskiego i rustykalnego. To styl, który bazuje na cieple, naturalności, plecionych i tkanych dywanach, miękkich bawełnianych lub lnianych narzutach czy firanach. Doskonale pasują tutaj klasyczne drzewa jak na przykład różne odmiany dębów, orzechów, klonów, betonowe akcenty i piękne niedoskonałości, którym wtóruje trend Wabi- Sabi. W tym stylu, każdy może stworzyć wnętrze, w jakim poczuje się najlepiej, które najbardziej odpowiada jego naturze, wrażliwości i potrzebom.

Szafy z drzwiami przesuwnymi, na których wyeksponowana jest pięknie usłojona płyta czy regały i biblioteczki wyglądające jak szlachetne meble z naturalnego drewna to meble doskonale wpisujące się w ten naturalny styl. Do tego szara, spokojna baza ścian, elegancka kamienna oprawa kominka i ciepłe podłogi z miękkimi dywanami - czy takie przytulne i naturalne wnętrze, które otula ciepłem, nie zaprasza do odpoczynku?

Dęby, betony kamienie - materiały osadzone w trendzie Naturalna Swoboda
Dęby, betony kamienie - materiały osadzone w trendzie Naturalna Swoboda

Neutralna baza która emanuje spokojem to podstawa naturalnych wnętrz

Bogactwo struktur i barw dopuszczonych do stosowania w tym trendzie, wymaga użycia profilu w kolorze anody naturalnej. Jego uniwersalny charakter pozwoli na swobodne tworzenie zestawień odpowiadających naszym indy­widualnym potrzebom. Idealnie wpisują się tutaj profile Lazuryt, Szafir, Opal czy system Orto, dające możliwość tworzenia ciekawych aranżacyjnie mebli, bez narzucania się sowim wyglądem i kolorem. Dzięki uniwersalnej anodzie naturalnej na ramce drzwi, z łatwością stworzysz szafę czy regał w wybranych przez siebie kolorach, eksponując piękno płyty, szkła czy ich zgraną fuzję.

przytulne i naturalne wnętrza oraz wzory łączeń drzwi w trendzie naturalna swoboda


Ramki w kolorze anody naturalnej pozwalają na swobodne łączenie wypełnienia[/caption]Jeśli nie lubisz zimnych kolorów, chłodnych wnętrz i industrialnych elementów to Naturalna Swoboda jest trendem dla Ciebie. Odnajdziesz tutaj spokój, równowagę, swojską atmosferę i przyjazne materiały. Ukłon w stronę klasyki i sielskiego klimatu, przy zachowaniu nowoczesnych i prostych brył mebli to jego znaki rozpoznawcze. Niech oko cieszy aranżacja sypialni lub salonu skąpana w ciepłych barwach. Niech dłoń odczuwa piękno naturalnych powierzchni i chropowatość słojów na płycie. Tu jest miejsce tylko dla Ciebie i Twoich najbliższych, urządzone tak, jak lubicie.

Styl skandynawski z szafą z frontami drewnopodobnymi oraz szare kolory we wnętrzu
Przytulne i naturalne wnętrza to oaza spokoju i miejsce dla złapania dystansu


znajdź najbliższy salon Komandor

Meble na wymiar sygnowane marką Komandor to gwarancja tego, że wszystkie garderoby, przedpokoje, kuchnie, salony i sypialnie można zaaranżować w estetyczny sposób...

Komandor na świecie

Komandor jest dziś firmą o zasięgu ogólnoświatowym. Bardzo dynamiczny rozwój firmy w Polsce był dla nas motorem do dalszego działania i silnej ekspansji na rynki zagraniczne. ...

zobacz
dolnoslaskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie lodzkie malopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie slaskie swietokrzyskie warminsko-mazurskie wielkopolskie-oddzial-poznan wielkopolskie-oddzial-kalisz zachodniopomorskie

Komandor na świecie

Komandor jest dziś firmą o zasięgu ogólnoświatowym. Bardzo dynamiczny rozwój firmy w Polsce był dla nas motorem do dalszego działania i silnej ekspansji na rynki zagraniczne. ...

zobacz