slider-left-arrow slider-right-arrow
Szafy Komandor Szafy Komandor
  • znajdź salon
  • kontakt
bezpłatna wycena
Szafy Komandor Szafy Komandor
  • produkty
    • Promocje
    • Meble
      • szafy
      • szafy uchylne
      • szafy przesuwne
      • szafy narożne
      • garderoby
      • akcesoria do szaf
      • sdrzwi przesuwne
      • kuchnie na wymiar
      • meble na wymiar
      • biblioteczki / regały
      • łóżka
      • stoliki nocne
      • stoliki kawowe
      • komody
      • szafki RTV
      • biurka / toaletki
      • meble do łazienki
      • przeszklenia LUMI
    • Systemy Komandor
      • drzwi przesuwne
      • drzwi ze skosem
      • drzwi uchylne
      • drzwi narożne
      • drzwi podwieszane
      • drzwi składane
      • systemy zabudowy
      • witryny i drzwi przeszklone
    • Materiały
      • Płyty meblowe - woj. śląskie
      • Szkło kolorowe Colorimo - woj. śląskie
      • Płyty akrylowe - woj. śląskie
      • Lustra - woj. śląskie
      • Grafika na szkle - woj. wielkopolskie Poznań
      • Szkło mleczne, przeźroczyste i antisol - woj. śląskie
      • Panele dekoracyjne
    • Aplikacja Designer
  • Pomieszczenia
    • Komandor Szafa opal Otwarta 2x
      zobacz
      Sypialnia
      Garderoba ujecie nawprost 2x
      zobacz
      Garderoba
      KOMANDOR SYSTEM MAGNETYT scena01 View01 P 2x
      zobacz
      Salon
      Aranzacja przedpokoj szafir grafitowy otwarta 2x
      zobacz
      Przedpokój
      GARDEROBA JASNA DYWAN DECOR FRONTY DAB JASNA POPRAWIONA PERSPEKTYWA 2x
      zobacz
      Poddasze
      1jpg Komandor nastolatki 2x
      zobacz
      Pokój dziecięcy
      Repeat Grid 21 2x
      zobacz
      Kuchnia
      Cos 2x
      zobacz
      Łazienka
      00
      zobacz
      Biuro
  • Strefa wiedzy
    • Aktualności
      • #
    • Blog
    • Katalogi Online
    • FAQ / Porady
    • Funkcjonalne wnętrze
    • Różne oblicza szafy
      • szafa na wymiar
      • szafa w przedpokoju
      • szafa w garderobie
      • szafa w kuchni
      • szafa na poddaszu
      • szafa w pokoju dziecięcym
      • Białe szafy
      • Czarne szafy
      • Szafy w stylu skandynawskim
    • Nasze realizacje
    • Polskie, znaczy dobre
  • Strefa architekta
  • Blog
  • Produkty
    • Promocje
    • Meble
      • szafy
      • szafy uchylne
      • szafy przesuwne
      • szafy narożne
      • garderoby
      • akcesoria do szaf
      • sdrzwi przesuwne
      • kuchnie na wymiar
      • meble na wymiar
      • biblioteczki
      • łóżka
      • stoliki nocne
      • stoliki kawowe
      • komody
      • szafki RTV
      • biurka / toaletki
      • meble do łazienki
      • przeszklenia LUMI
    • Systemy Komandor
      • drzwi przesuwne
      • drzwi ze skosem
      • drzwi uchylne
      • drzwi narożne
      • drzwi podwieszane
      • drzwi składane
      • systemy zabudowy
      • witryny i drzwi przeszklone
    • Materiały
      • Płyty meblowe - woj. śląskie
      • Szkło kolorowe Colorimo - woj. śląskie
      • Lustra - woj. śląskie
      • Płyty akrylowe - woj. śląskie
      • Grafika na szkle - woj. wielkopolskie Poznań
      • Szkło mleczne, przeźroczyste i antisol - woj. śląskie
  • Pomieszczenia
    • Kuchnia
    • Biuro
    • Poddasze
    • Salon
    • Sypialnia
    • Łazienka
    • Garderoba
    • Przedpokój
    • Pokój dziecięcy
  • Strefa wiedzy
    • Aktualności
    • Blog
    • Katalogi Online
    • FAQ / Porady
    • Funkcjonalne wnętrze
    • Różne oblicza szafy
      • szafa na wymiar
      • szafa w przedpokoju
      • szafa na poddaszu
      • szafa w kuchni
      • szafa w garderobie
      • szafa w pokoju dziecięcym
      • szafa w garażu
      • Białe szafy
      • Czarne szafy
      • Szafy w stylu skandynawskim
    • Nasze realizacje
    • Polskie, znaczy dobre
  • Strefa architekta
  • O firmie
    • O nas
    • historia firmy
    • dlaczego KOMANDOR?
    • Nagrody i certyfikaty
    • Ogólne Warunki Sprzedaży
    • Norma zakładowa
    • Kariera
    • Strefa architekta
    • Współpraca
    • Kontakt dla mediów
  • Kontakt
  • Znajdź salon
  • Bezpłatna wycena
  • Strona główna
  • Meble
  • meble na wymiar
ładowanie...

zamów bezpłatną wycenę skontaktuj się z nami
zaslepka

dodaj do listy życzeń

meble na wymiar

Komandor szafka five
zobacz

Szafka linia FIVE

Witryna opal czarny
zobacz

Szklana witryna z drzwiami Opal

Szafka wielofunkcyjna z siedziskiem 1
zobacz

Szafka wielofunkcyjna z siedziskiem

Przedpokoj komandor 15
zobacz

Zabudowa do przedpokoju system Orto

Aranzacja salonu 2017 4
zobacz

Otwarty, czarny regał do salonu Orto

Aranzacja salonu 2017 0
zobacz

Otwarty, biały regał do salonu Orto

Aranzacja biura 2017 4
zobacz

Regał w systemie uchylnym Opal - biuro

stwórz własny model
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
następna strona
ładowanie...

zamów bezpłatną wycenę skontaktuj się z nami
zaslepka

dodaj do listy życzeń

MEBLE NA WYMIAR JAKO MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ KREACJI I GWARANCJA DOSKONAŁEGO WYKORZYSTANIA PRZESTRZENI.

Meble na wymiar, czy może meble gotowe, które wybrać? Przed takim dylematem staje większość z nas, meblując swoje nowe mieszkanie lub rozpoczynając remont. Z jednej strony kusi nas mebel stojący w salonie meblowym, który już widzimy i możemy dotknąć, ale z drugiej strony czujemy pokusę lekkich zmian, może koloru, który nie do końca nam pasuje, może samej bryły mebla i jego wymiarów. Co więc wybrać? Poniżej kilka argumentów, którym warto się przyglądnąć przed podjęciem tej ważnej decyzji.

Aranzacja salon 10

System zabudowy wnętrz Orto jako nowoczesny, lekki regał w salonie

Aranzacja salon 25

Połączenie regału i strefy RTV w jednym meblu na wymiar - styl minimalistyczny

MEBLE GOTOWE, A MEBLE NA WYMIAR TO NIE TO SAMO

Wybierając gotowe meble w sklepie, musimy je wziąć w formie, wymiarze i kolorze, jaki proponuje producent. Czasami mamy do wyboru 2-3 opcje kolorystyczne, a zamiast mebli na wymiar, konkretny typoszereg w rozmiarach, powtarzający się co kilka centymetrów. Ale to zazwyczaj wszystko, na co możemy liczyć. Chociaż sami czujemy, że mebel nie będzie do końca funkcjonalny, że zależałoby nam na innym rozstawie elementów jego wnętrza, innym odcieniu lub zupełnie innym materiale, to nic nie możemy z tym zrobić. Oczywiście, zostaje nam opcja poszukania nowego mebla, podobnego, bardziej trafiającego w nasz gust i oczekiwania, ale naprawdę rzadko udaje się, aby to, co proponują sklepy, pasowało nam na 100%.

Jeśli już jesteśmy szczęściarzami i znajdziemy wymarzony mebel, który doskonale odnajdzie się w naszym mieszkaniu, to pojawia się inny problem z doborem do niego pozostałych mebli w tej samej stylistyce i kolorze. Nie wszystkie firmy oferują kolekcje składające się z kilku propozycji meblowych, a nawet jeśli, to niekoniecznie jest to zestaw mebli, jakiego akurat potrzebujemy. Na tym jednak kłopot się nie kończy. Aranżując i meblując wnętrze, przesuwamy meble z kąta w kąt, szukając dla nich najlepszego miejsca i nagle pojawia się inny problem. Okazuje się, że niektóre miejsca zupełnie nie nadają się do wstawienia tam mebli. Dostępna przestrzeń jest za mała i nic w nią nie wciśniemy albo jest za duża i za bardzo nie ma jej czym uzupełnić, aby wyglądało to gustownie i ładnie. Dokupujemy wtedy meble z „różnych parafii” udając, że tak właśnie wszystko miało wyglądać i taki styl nam odpowiada. Czy to jest komfort? Czy na pewno puste miejsce nad szafą musi być puste? Przecież można by tam przechować tyle rzeczy, aż żal tej niewykorzystanej przestrzeni.

To samo dotyczy wnętrza i elementów mebla. Niepraktyczny rozstaw półek, które są albo za wysokie, albo za niskie, płytkie szuflady, do których nie wiemy co schować, bo nic się w nich nie mieści. I co z tego, że sam meble wygląda ładnie, kiedy czujemy rozczarowanie jego funkcjonalnością. Niestety, wybierając gotowe meble, musimy się liczyć z takimi sytuacjami i albo się z nimi pogodzić, albo wybrać mądrze i zdecydować się na meble na zamówienie.

Aranzacja sypialnia 40

Aranżacja sypialni z wykorzystaniem pasujących do siebie stylistycznie i kolorystycznie mebli na wymiar: szafy, łóżka, toaletki i szafek nocnych

Aranzacja sypialnia 22

Łóżko, komoda i toaletka - idealnie pasujące trio wyjątkowych mebli na wymiar

MEBLE NA WYMIAR IDEALNIE DOPASOWANE

Decydując się na meble na wymiar, mamy szerokie pole do popisu. Sami decydujemy o ich wymiarze, dzięki czemu meble nie tyko idealnie wpiszą się w przestrzeń pokoju czy posiadane w mieszkaniu wnęki, ale także doskonale wypełnią wolne miejsca od podłogi do sufitu. To właśnie idealne dopasowanie gwarantuje nam funkcjonalną aranżację przestrzeni i praktyczną korzyść z mebla. Nawet wąska wnęka, w którą wydawać by się mogło nic nie wstawimy, może przemienić się w funkcjonalny regał, na którym ustawimy kolekcję płyt, gier, filmów czy ulubionych książek. Planując taki regał sami zadecydujemy o wymiarze, rozstawie i grubości półek pasujących do głębokości wnęki. Zamiast płyty możemy półki na drobiazgi i pamiątki wykonać z hartowanego, efektownie podświetlonego szkła, nadając meblowi stylu i charakteru. Takie ciekawe podświetlenie to nie tylko ozdoba mebla, ale całego wnętrza.

Jeśli potrzebujemy komodę do przedpokoju w płytszym niż zazwyczaj wymiarze, bez problemu możemy zamówić takie meble na wymiar i zdecydować nie tylko o jego gabarytach, ale także głębokości i ilości szuflad, sposobie ich otwierania, zamykania oraz rodzaju uchwytów.

Meble na zamówienie to także doskonałe rozwiązanie dla osób o nietypowym wzroście. Wysokie osoby mają możliwość wykonania łóżka dopasowanego do nich samych, które pozwoli na komfortowy wypoczynek, bez stóp wystających za brzeg łóżka. To żaden problem, kiedy sami określamy jak długie, szerokie, a nawet jak wysokie ma być nasze łóżko.

Jedynymi ograniczeniami, z którymi możemy się spotkać przy projektowaniu mebli na wymiar są czasami dostępność niektórych materiałów lub maksymalna wielkość komponentów. Dotyczy to głównie wyszukanych i specyficznych surowców, które wymagają na przykład sprowadzenia ich od zagranicznych producentów. Na szczęście oferta materiałów dostępnych od ręki jest bardzo szeroka i różnorodna, a dzięki ciekawym zestawieniom i łączeniom możemy uzyskać meble jeszcze bardziej nietypowe i oryginalne.

Szafa na wymiar jest przykładem mebla idealnego, który kreujemy od początku do końca sami. Nie tylko wybieramy materiał i kolor, z jakiego ma być wykonana, decydujemy o wielkości, w jakiej ma się zamknąć, to jeszcze dowolnie możemy skonfigurować jej wnętrze, zapełniając je niemal co do milimetra. Ustalając wygląd zewnętrzny, wybieramy zarówno ilość drzwi, sposób ich otwierania (przesuwny, uchylny, łamano-przesuwny), jak i z czego mają być wykonane. Do wyboru mamy gładkie płyty w kolorach uni, płyty z ciekawą strukturą synchroniczną, głębokim usłojeniem lub delikatną strukturą, szkło kolorowe z połyskiem, satynowe lub z finezyjnym dekorem, a także z dowolną grafiką na szkle. Wykorzystując pamiątkowe, własne zdjęcia lub wybrany z tysięcy dostępnych, ciekawy wzór, możemy stworzyć istne dzieło sztuki, które w niebanalny sposób ozdobi całe wnętrze. Kiedy wybierzemy już zewnętrze szafy, możemy przystąpić do aranżacji i konfigurowania jej wnętrza.

Bez problemu przy meblach na wymiar zamaskujemy wystające ze ściany elementy lub sprytnie je obudujemy, nie tracąc nic z funkcjonalności i estetyki mebla. Sami ustalimy, czy w szafie potrzebne nam są półki, jak gęsto rozstawione i jakiej głębokości, czy może bardziej sprawdzą się drążki na wiszące ubrania. Nikt nam nic nie narzuca, nie musimy godzić się na gotowe rozwiązania, a czasami jedynie na pewnego rodzaju kompromis, który jeszcze bardziej pozwoli wydobyć z mebla to, co jest najważniejsze – jego funkcjonalność. A jeśli jeden mebel to za mało, możemy zaplanować i zaprojektować inne meble, które będą pasowały do siebie i do wnętrza. Jakie mają one być zdecydujemy sami lub wyniknie to z naszych potrzeb. Szafa, łóżko, komoda, regał, biblioteczka, biurko, toaletka, stoliki nocne, garderoba, meble do kuchni, salonu czy łazienki, na wymiar możemy zamówić wszystko. No i jak oprzeć się takim argumentom? Czyż nie lepiej w domu mieć mebel jakiego nie ma nikt inny?

Aranzacja salon 24

Zabudowa regałowa na wymiar, na całą ścianę, łącząca strefy: przechowywania, RTV oraz witrynę

Aranzacja sypialnia 21

Meble na wymiar: łóżko z szafkami nocnymi i komoda w aranżacji nowoczesnej sypialni

KOLOR NIE JEST KŁOPOTEM, GDY DECYDUJESZ SIĘ NA MEBLE NA WYMIAR

Dobrej jakości meble, które mamy już w swoim mieszkaniu, służą nam przez lata i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Przychodzi jednak moment, że przydałoby się coś do nich dokupić. Nagle stwierdzamy, że nowy regał lub komoda są nam wprost niezbędne, bo rozwiążą nasz problem z przechowywaniem albo pozwolą ciekawie przearanżować wnętrze. Czasami bywa też tak, że jeden z elementów posiadanych przez nas mebli po prostu ulegnie zniszczeniu i dobrze byłoby zastąpić go nowym. Co wtedy? Jeśli kupiliśmy gotowy zestaw w sklepie meblowym, może pojawić się problem, ponieważ wiele wprowadzanych do sprzedaży kolekcji mebli jest po prostu sezonowych.

Producenci wypuszczają konkretną linię czy kolekcję w specjalnych, tylko dla nich dedykowanych dekorach i kolorach, po czym zastępują je nowymi. Dorobienie wówczas mebla do już posiadanych może być najzwyczajniej niemożliwe. Druga opcja, czyli poszukiwanie podobnych kolorystycznie mebli u innych producentów, też może okazać się niezwykle trudnym zadaniem, z uwagi na fakt zupełnie innej stylistyki mebli od innego producenta, po inne odcienie tego samego kolory i dekoru płyty. Kolor wenge czy klon wcale nie muszą być takie same u wszystkich producentów, a nawet więcej – zazwyczaj są inne, ponieważ dostarczane są od różnych dostawców, surowce do mebli powstają w różnej technologii, mają inną fakturę, usłojenie oraz odcienie.

Te wszystkie detale sprawiają, że dopasowanie nowego mebla do już posiadanych, może nam się po prostu nie udać. Inaczej jest natomiast w przypadku mebli na wymiar. Tutaj domówienie nowego mebla jest o wiele prostsze, ponieważ producenci mebli na zamówienie długofalowo współpracują z producentami głównych surowców swoich wyrobów i mają stały dostęp do ich pełnej kolekcji oraz oferty. W każdej więc chwili, czy nawet po kilku latach, mogą sprowadzić konkretną płytę i szkło, z których mamy sprzęty, aby dorobić dla nas nowy mebel lub naprawić uszkodzony. Oczywiście zdarza się także w tym przypadku, że dekor, z którego mamy meble będzie już niedostępny, ale wynika to jedynie ze zmiany całej kolekcji lub wycofaniu danej płyty przez samego producenta płyty, a nie firmę wykonującą meble na wymiar. Są to jednak sporadyczne wypadki i na pewno nie mają miejsca w krótkim odstępie czasu, a niektóre, popularne dekory są wręcz ponadczasowe i produkowane przez wiele lat w niezmienionej formie i kolorze. Taka łatwość w dostępie do oryginalnych materiałów, to naprawdę duża wygoda i komfort w sytuacji, kiedy potrzebujemy nagle lub po latach, dorobić czy przerobić nasze ulubione meble.

Aranzacja salon 13

Zabudowa na wymiar w salonie, pełniąca rolę otwartego regału, szafek do przechowywania i strefy RTV

Aranzacja salon 66

Szafka wisząca i niska szafka RTV jako aranżacja otwartego salonu

POCZUJ SIĘ JAK PROJEKTANT I ZAPROJEKTUJ SWOJE MEBLE NA WYMIAR

Przy meblach na zamówienie możemy poczuć się jak projektanci i kreatorzy, którzy tworzą swoje dzieło. Możemy puści wodze fantazji, przenieść częściowo wzór mebla, który zapadł nam w pamięć, dodając od siebie kilka znaczących elementów i stworzyć nową bryłę. Lepimy mebel doskonały, taki, który będzie odzwierciedlał nasze oczekiwania i poczucie estetyki, a do tego pomieści wszystko to, co planujemy w nim schować. Sami tworzymy meble od tych na drobnych rzeczy, bardziej prywatne, do tych na wielkogabarytowe elementy i sprzęty, na które zawsze brakowało miejsca. Ale, co bardzo istotne, nie tylko wymiar możemy nadać naszym meblom, także kształt, kolor, strukturę wykończenia, wyposażenie wnętrza czy detale w postaci akcesoriów. Zestawiając ze sobą różne materiały, ciekawe strukturalnie i kolorystycznie płyty, przypominające do złudzenia prawdziwe drzewo albo eksperymentując z barwnym szkłem, jesteśmy w stanie zaprojektować bardzo oryginalny i osobisty mebel. Ciekawy wizualnie efekt daje łączenie, czasami wydawać by się mogło, niepasujących z pozoru materiałów, które po zestawieniu otrzymują drugie życie i całkowicie odmieniają charakter mebla.

Jako producent mebli na wymiar posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz ciekawych surowców, z których jesteśmy w stanie wytworzyć oryginalne i ciekawe stylistycznie meble do każdego wnętrza. Co więcej, nie tylko do jednego wnętrza, ale do każdego, znajdującego się w nim pomieszczenia. Meble, w bardzo podobnej czy wręcz jednakowej stylistyce, chociaż zupełnie różne jeśli chodzi o funkcjonalność i przeznaczenie. Grupa naszych produktów w formie mebli, drzwi czy ścianek działowych doskonale komponuje się ze sobą w jednym pomieszczeniu. To, gdzie i jak ich użyjemy, zależy tylko od klientów i ich wyobraźni. Poza tym wykonując meble na zamówienie dysponujemy próbkami materiałów, które klient może zabrać ze sobą do domu, żeby przekonać się, czy wybrany dekor faktycznie pasuje do otoczenia, a to naprawdę duża zaleta i pomoc przy wybieraniu kolorystyki mebli.

Decydując się na meble na wymiar naprawdę mamy wiele możliwości i to nie tylko tych związanych z kreacją samej bryły mebla, jego koloru wymiaru czy detali. Możemy także skorzystać z porad doświadczonych fachowców, którzy nie tylko poświęcą nam czas, przyjadą do nas do domu, aby mebel dokładnie wymierzyć, ale jeszcze doradzą nam, jak najlepiej wybrać materiały i jak je zestawić ze sobą, aby osiągnąć najlepszy efekt. To wsparcie, które możemy otrzymać jeszcze na etapie wspólnego planowania i projektu mebla oraz wskazówki, na co zwrócić uwagę, aby nasz mebel był funkcjonalny i najbardziej dopasowany do naszych potrzeb, to nieocenione korzyści i wartości dodane, których nie otrzymamy, kupując gotowe meble w sklepie.

1) Co to są meble na wymiar?

Na wymiar, czyli dopasowane co do milimetrów do konkretnej przestrzeni i do architektury wnętrza. Występują w dowolnym wymiarze i konfiguracji materiałów. Są to meble nietypowe i jednostkowe, wymagające dokładnego pomiaru oraz montażu w miejscu przeznaczenia. Meble „paczkowe” skręcane z elementów to nie meble na wymiar, ponieważ ich parametry są określone przez producenta.

2) Dlaczego meble na wymiar są drogie?

Meble na wymiar są personalizowane w każdym detalu. Wymiary, materiały, rozwiązania i szczegóły ustalane są bezpośrednio z właścicielem, aby pasowały do jego potrzeb i do wnętrza, w którym będą stały. Jest to produkcja jednostkowa, wykonywana pod konkretne zamówienie i wymiar. Cena obejmuje pomiar, indywidualny projekt, transport, wniesienie i precyzyjny montaż.

3) Kto robi i montuje meble na wymiar?

Meble na wymiar, aby wpasować się w architekturę konkretnego wnętrza, wymagają precyzyjnego montażu przez doświadczonych fachowców, dopasowania do krzywizny ścian, podłóg czy sufitu oraz docięcia poszczególnych elementów. Konieczne są więc: dobry pomiar, wiedza, odpowiedni sprzęt i specjalistyczne umiejętności, aby je prawidłowo wykonać i zamontować. Znajdź firmę

4) Meble na wymiar czy gotowe?

Meble na wymiar można dopasować do dowolnego wnętrza i swoich potrzeb decydując o każdym szczególe i wymiarze. Ich cena obejmuje pomiar, projekt, transport, wniesienie i montaż. W meblach gotowych kolorystyka, konfiguracja i wymiar są narzucone przez producenta. Meble te wymagają oddzielnego transportu i skręcenia, co często generuje dodatkowe koszty.

5) Meble na wymiar konfigurator?

Aplikacja Designer Komandor to łatwe i bezpłatne narzędzie do samodzielnego projektowania mebli na wymiar jak szafy, garderoby czy przeszklenia wewnętrzne. Wybierz wersję na laptop lub telefon i zaprojektuj swoje meble na wymiar. Przejdź do aplikacji

zamów bezpłatną wycenę

Odwiedź Autoryzowany Salon, zobacz w dużych formatach materiały, z których mogą być wykonane Twoje meble, dopytaj doradcę o szczegóły i bez pośpiechu, w miłej atmosferze, zaprojektuj mebel „skrojony na miarę”, według Twoich potrzeb. To najlepszy sposób, aby szczegółowo poznać naszą ofertę.

zobacz więcej

śledź nas

newsletter

Tak, chcę otrzymywać ciekawe informacje!

E-mail został pomyślnie zapisany do bazy newsletterowej.

produkty komandor

  • Promocje
  • Meble
  • Materiały
  • Systemy Komandor
  • Aplikacja Designer
  • Szafy

strefa inspiracji

  • Sypialnia
  • Garderoba
  • Poddasze
  • Salon
  • Przedpokój
  • Pokój dziecięcy
  • Kuchnia
  • Biuro

strefa wiedzy

  • Aktualności
  • Blog
  • Katalogi Online
  • FAQ / Porady
  • Funkcjonalne wnętrze
  • Różne oblicza szafy
  • Aranżacja pomieszczeń
  • Nasze realizacje
  • Polskie, znaczy dobre

o firmie

  • O nas
  • historia firmy
  • dlaczego KOMANDOR?
  • Nagrody i certyfikaty
  • Ogólne Warunki Sprzedaży
  • Norma zakładowa
  • Kariera
  • Strefa architekta
  • Współpraca
  • Kontakt dla mediów

Copyright © 2019 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Prywatność/RODO
  • mapa strony
  • zaloguj się

  • zarejestruj się

Podaj email i hasło, by się zalogować

zapomniałeś hasła? Przypomnij je.

Wypełnij pola, aby sie zarejestrować.

Dziękujemy za rejestrację! Wysłaliśmy Ci e-mail z potwierdzeniem. Kliknij adres URL, aby pomyślnie zakończyć rejestrację.

Podaj email, aby wysłać link resetujący hasło.

Link resetujący hasło został wysłany.

Formularz rejestracji

Ponieważ jesteś na tej stronie, to oznacza, że interesuje Cię wzięcie udziału w naszym Konkursie „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor”.

Aby zgłosić się do Konkursu, wypełnij poniższy formularz, a na podany przez Ciebie adres mailowy, otrzymasz od nas:
- dostęp do modeli i brył rozwiązań Komandor, które możesz później wykorzystać w swoim projekcie.
- specjalny numer (Godło), który jako Twój identyfikator musi znaleźć się na każdej stworzonej przez Ciebie planszy/grafice konkursowej.

E-mail został pomyślnie wysłany.
Wystąpił nieoczekiwany błąd.
Zdjęcie formularza