promocje

Wyjątkowe okazje nie trafiają się często, za to pozwalają na więcej. Rewelacyjne ceny, zaskakujące rabaty, więcej możliwości, lepsze warunki, dodatkowe korzyści - to wszystko niosą ze sobą promocje. Po prostu szkoda z nich nie skorzystać. Bądź na bieżąco i zobacz, jakie dodatkowe korzyści możesz zyskać kupując szafy, garderoby i inne meble na wymiar do swojego mieszkania. Sprawdź nasze promocje. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i ciesz się z niepowtarzalnych okazji.

#prostozdomu - Zamów projekt, wycenę oraz meble bez wychodzenia z domu

Skontaktuj się z nami w dogodnej formie, a nasi doświadczeni projektanci przygotują dla Ciebie personalizowany projekt wymarzonego mebla wraz z wyceną. Sprawdź w jak łatwy sposób może zamówić meble Komandor bez wychodzenia z domu.

Skorzystaj z rat 0%

Czy wiesz, że szafy i meble na wymiar są towarem, który można kupić korzystając z systemu ratalnego? To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie angażuje wszystkich Twoich środków, pozwala szybko zrealizować marzenie o nowych meblach i skorzystać z wyjątkowych okazji. Tylko teraz kupując meble Komandor możesz skorzystać z wygodnych rat 0%. Rozłożymy Twoje wymarzone meble na 10, 20 lub 30 rat.

Wyprzedaże

Zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży ekspozycyjnych mebli Komandor. Ze względu na zmianę aranżacji oferujemy szafy, kuchnie i inne meble na wymiar w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.