Przedstawiciel Handlowy

Przedstawicielem Handlowym (PH) może zostać każdy podmiot posiadający osobowość prawną lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, który zechce podpisać umowę o współpracy z firmą Komandor.

Najlepszymi kandydatami są osoby ambitne, żądne sukcesu, o wysokich wymaganiach finansowych, wysokiej kulturze osobistej oraz profesjonalnym sposobie bycia. Przedstawiciel Handlowy może, ale nie musi, dysponować własną ekspozycją a jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie zleceń oraz alternatywnie przeprowadzanie pomiarów oraz projektowanie zabudów.

PH może poświęcać na pracę dowolną ilość czasu, dlatego mogą to być zarówno osoby niemające żadnych innych zajęć, jak i osoby, które mogą poświęcić tylko część swojego czasu. Oczywiste jest, że ilość czasu poświęcona na pracę będzie zapewne proporcjonalna do osiągniętych efektów, dlatego PH z powodzeniem można traktować, jako zajęcie stanowiące jedyne źródło utrzymania, jak i zajęcie dodatkowe. Zainteresowanych współpracą prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

yle="font-size: 12px;">Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, czy przygotowania wyceny. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji ww. celów. Administratorem Państwa danych będzie Komandor S.A. z siedzibą w Radomiu. Państwa dane osobowe mogą zostaną udostępnione właściwemu ze względu na ewentualne miejsce realizacji Autoryzowanemu Partnerowi  Komandor w celu odpowiedzi na zapytanie, czy w celu przygotowania i dostarczenia Państwu wyceny. Pobierz listę Partnerów Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje : zobacz więcej 

Facebook YouTube Blog