Przedstawiciel Handlowy

Przedstawicielem Handlowym (PH) może zostać każdy podmiot posiadający osobowość prawną lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, który zechce podpisać umowę o współpracy z firmą Komandor.

Najlepszymi kandydatami są osoby ambitne, żądne sukcesu, o wysokich wymaganiach finansowych, wysokiej kulturze osobistej oraz profesjonalnym sposobie bycia. Przedstawiciel Handlowy może, ale nie musi, dysponować własną ekspozycją a jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie zleceń oraz alternatywnie przeprowadzanie pomiarów oraz projektowanie zabudów.

PH może poświęcać na pracę dowolną ilość czasu, dlatego mogą to być zarówno osoby niemające żadnych innych zajęć, jak i osoby, które mogą poświęcić tylko część swojego czasu. Oczywiste jest, że ilość czasu poświęcona na pracę będzie zapewne proporcjonalna do osiągniętych efektów, dlatego PH z powodzeniem można traktować, jako zajęcie stanowiące jedyne źródło utrzymania, jak i zajęcie dodatkowe. Zainteresowanych współpracą prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Formularz kontaktowy

Facebook YouTube Blog