Instytucje/biura

Instytucje/biura

W pracy spędzamy większą część dnia, dlatego Komandor wie, jak ważne jest by było to miejsce, w którym się dobrze czujemy. Dobrze zaplanowana przestrzeń z meblami Komandor pozwala stworzyć miejsce pracy, które sprzyja koncentracji i pozwala wydajnie pracować przez cały dzień. Eleganckie i zaprojektowane ze smakiem wnętrze podnosi prestiż firmy i jest jej wizytówką.

Nasze meble z drzwiami przesuwanymi wraz z systemem regałów i biurek tworzą odpowiedni charakter pomieszczenia i poprawiają jego funkcjonalność. Przesuwane drzwi pozwalają w każdej chwili ukryć firmowe dokumenty, segregatory czy teczki, doskonale przy tym dostosowując się do charakteru i klimatu wnętrza. Biuro nie musi być kojarzone z nieprzyjaznym klimatem, ale poprzez odpowiednią aranżacje, może nabrać przytulnego i miłego a jednocześnie profesjonalnego charakteru.

Ofertę podzieliliśmy na cztery serie różniące się stylistyką i ich przeznaczeniem:

 

Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym w dowolny sposób aranżować przestrzeń publiczną jest system ścinek działowych Aurora. Przy wykorzystaniu profili aluminiowych i szkła, istnieje możliwość podziału dużych przestrzeni na mniejsze pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, sale do spotkań z klientem czy też boksy. Dzięki zastosowaniu szkła, całe biuro ma dostęp do naturalnego światła oraz sprawia wrażenie przestrzennego. Aurora to system idealny do aranżacji w urzędach, bankach lub agencjach ubezpieczeniowych, gdzie istnieje konieczność indywidualnej obsługi klienta.

 

Więcej zdjęć z aranżacją biur można znaleźć w zakładce GALERIA. Wszystkich zainteresowanych kompleksowym projektem urządzenia biura prosimy o kontakt z najbliższym Zakładem lub przy pomocy formularza zgłoszeniowego Zamów bezpłatny pomiar”.

Facebook YouTube Blog