Architekci

Zawód architekta wiąże się z organizowaniem przestrzeni życiowej, która ma być spełnieniem marzeń i oczekiwań klientów. Poprzez aranżację wnętrz staracie się Państwo, aby przestrzeń odpowiadała indywidualnym potrzebom każdego klienta. Profesjonalizm wykonania projektu, dbałość o szczegóły oraz znalezienie najlepszych rozwiązań jest podstawą sukcesu każdego architekta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest to zadanie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Współpraca z nami jest idealnym rozwiązaniem dla architektów, którzy mogą pełnić rolę projektantów pozyskujących zamówienia i sporządzających projekty zabudów w programie komputerowym Komandor, bądź mogą swoją współpracę ograniczać do zgłoszenia potrzeby pomiaru i sporządzenia projektu przez jednego z Przedstawicieli Handlowych lub Autoryzowanych Dealerów. Po wykonaniu zlecenia architektowi należy się prowizja stanowiąca określony % wartości zlecenia.

Oferując produkty i usługi wysokiej jakości oraz obsługę zamówień poprzez zaawansowane oprogramowanie komputerowe sprawiamy, że współpraca przynosi wiele korzyści i satysfakcję z możliwości kompleksowej obsługi klienta. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

yle="font-size: 12px;">Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, czy przygotowania wyceny. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji ww. celów. Administratorem Państwa danych będzie Komandor S.A. z siedzibą w Radomiu. Państwa dane osobowe mogą zostaną udostępnione właściwemu ze względu na ewentualne miejsce realizacji Autoryzowanemu Partnerowi  Komandor w celu odpowiedzi na zapytanie, czy w celu przygotowania i dostarczenia Państwu wyceny. Pobierz listę Partnerów Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje : zobacz więcej 

Facebook YouTube Blog