Nowość!! Designerski system Orto do szaf i garderób

Nowość!! Designerski system Orto do szaf i garderób

System kolumnowy Orto to najnowsza propozycja stworzona w zgodzie ze światowymi trendami wzornictwa. System za swoją bazę wykorzystuje wąski, nowoczesny profil o smukłej linii, który nadaje zabudowie lekkości i strzelistości. Idealnie nadaje się jako element konstrukcyjny nowoczesnych i designerskich ażurowych konstrukcji regałowych do salonu, przedpokoju, garderoby oraz kuchni.

Elementy nośne w zabudowie mogą występować jako pojedynczy profil, sprawiając wrażenie delikatności i lekkości mebla. W tej wersji profil montowany jest do ściany pomieszczenia. W drugiej dopuszczalnej wersji konstrukcję i bazę zabudowy stanowią dwa profile podkreślające jej stabilność i techniczny charakter. Szczególnie efektownie wygląda on w jasnych i przestronnych wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym oraz minimalistycznym. Bardzo nowoczesny wygląd  stwarza prawie nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczeń!

Główne cechy:

  • wąskie ramki nadające lekkości i strzelistości
  • dostępny w 3 ponadczasowych kolorach: białym, anodzie naturalnej i niezwykle designerskiej anodzie grafitowej
  • możliwość dowolnej konfiguracji z wykorzystanie półek, szuflad, szafek lub drążków

Diament Meblarstwa 2018!

System kolumnowy Orto Komandor został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018" otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii "strefa przechowywania - klasa premium". Nagroda ta uznaje wysoką jakość i oryginalność naszego produktu, jego wyrafinowany design, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo. To dla nas bardzo cenne wyróżnienie, które potwierdza, że produkty Komandor są bardzo pozytywnie postrzegane nie tylko przez Klientów, ale także przez ekspertów w branży meblowej i wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi projektantami:

Zamów bezpłatną wycenę i projekt  |  Znajdź salon  |  Zadzwoń na infolinię 605 300 400

 

Facebook YouTube Blog