Nasi Dostawcy

SWISS KRONO - Największy w Polsce producent płyt i wyrobów drewnopochodnych dla branży meblowej, budowlanej i wykończenia wnętrz. Żarski Kronopol produkuje łącznie ponad 1,5 mln m3 różnego rodzaju płyt drewnopochodnych rocznie oraz eksportuje wyroby do 50 krajów na wszystkich kontynentach. Produkty Firmy Kronopol wyróżniają się trwałością, jak również posiadają bogate walory estetyczne. Szeroki wybór asortymentu w różnych branżach pozwala na stworzenie wielu ciekawych i inspirujących aranżacji wnętrz i konstrukcji budowlanych.
http://www.swisskrono.pl/

Naturano - Firma jest dostawcą lakierowanych frontów i elementów meblowych najwyższej jakości.
http://www.naturano.pl

Firma MOCHNIK istnieje od 1991 roku i od tego czasu prowadzi nieprzerwanie działalność związaną z obróbką szkła płaskiego i produkcją wyrobów szklanych, w tym dystrybucję szkła płaskiego i luster na terenie całego kraju. Firma ta specjalizuje się w obróbce szkła o grubościach od 3 do 19 mm, które znajduje zastosowanie w przemyśle meblarskim i architekturze, jest szeroko wykorzystywane zarówno jako element wyposażenia (ścianki działowe, przeszklenia) jak i jako element ozdobny w postaci elementów dekoracyjnych (stoły, lustra, części mebli).
http://www.mochnik.plhttp://www.colorimo.eu

Hettich - Producent niezawodnych i nowoczesnych akcesoriów meblowych. Dostawca najnowszej generacji prowadnic i zawiasów oraz innowacyjnych systemów szuflad.
http://www.hettich.com/pl_PL

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia oferujący najbardziej kompletne portfolio produktów na rynku.
http://www.gtv.com.pl

Peka - Kompleksowe zaopatrzenie firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych. PEKA jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD.
http://www.peka.pl

Haefele - Firma Häfele to dziewięćdziesiąt lat tradycji i doświadczenia na rynkach całego świata. Häfele oferuje swoim klientom najszerszy na rynku asortyment okuć meblowych, budowlanych oraz elektroniczny system kontroli dostępu.
http://www.haefele.pl

Egger - Lider produktów drewnopochodnych skierowanych do przemysłu meblarskiego, branży aranżacji wnętrz, budownictwa konstrukcyjnego oraz sektora podłóg. Producent wysokiej jakości, ekologicznej płyty laminowanej, płyty komórkowej i blatów roboczych.
http://www.egger.com/pl_PL 

De Glass - Jesteśmy firmą produkcyjno-kreatywną, działającą na pograniczu dwóch światów: projektowania graficznego i produkcji szkła, dzięki czemu oferujemy nowoczesne SZKŁO Z GRAFIKĄ - spójny produkt w jego najlepszej postaci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak osiągnąć balans między designem produktu, a jego ekonomicznym sukcesem. Zapewniamy naszym klientom profesjonalny produkt - kompleksową obsługę związaną z przygotowaniem i wykonaniem szkła laminowanego. 
http://deglass.pl/

Firma Schilsner to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w produkcji obrzeży meblowych PCV. Kolorystyka obrzeży Schilsner jest doskonale dobrana do płyt meblowych firmy KRONOPOL Żary.
http://www.schilsner.pl

Firma SPIEKI KWARCOWE Bartosz Płonka jest najdłużej działającym autoryzowanym dystrybutorem i wykonawcą spieków kwarcowych w Poznaniu. Specjalizuje się w fachowym doradztwie, projektowaniu rozwiązań, sprzedaży oraz profesjonalnym montażu płyt wielkoformatowych LAMINAM. Dzięki doskonałym właściwościom fizycznym tego naturalnego materiału stanowi on designerskie i ekskluzywne wykończenie mebli, blatów kuchennych i łazienkowych, kominków, posadzek a także elewacji.
http://spiekikwarcowe.com

Firma DRE Sp. z o.o. od 1991 roku dostarcza artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Firma specjalizuje się z produkcji elementów meblowych takich jak fronty (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile oraz listwy meblowe.
http://www.dre.pl/

Janpol - Największy polski producent materaców i stelaży. W ofercie materace kieszeniowe, lateksowe, z pianek wysoko i termoelastycznych, oraz stelaże.
http://www.janpol.pl

PROFI’m -  Jeden z czołowych producentów na rynku siedzisk biurowych. Krzesła i fotele marki PROFI’m wyróżnia rozpoznawalny design, ergonomiczne rozwiązania oraz jakość potwierdzona pięcioletnią gwarancją producenta. Oferta produktowa PROFI’m jest bardzo szeroka, obejmuje zarówno ergonomiczne krzesła i fotele biurowe, krzesła konferencyjne oraz fotele i sofy recepcyjne.
http://www.profim.pl

CustomForm - CustomForm, czyli Miłość do Pięknego Designu – to największy w Polsce portal oferujący niesamowite meble, piękne oświetlenie, przydatne i stylizowane akcesoria oraz dodatki, które  trafią nawet w najbardziej wybredne gusta!
http://www.customform.pl

Kopalniaswiatla.pl - Jeden z najlepszych polskich sklepów internetowych oferujący lampy. Sklep ten ma w swojej ofercie między innymi lampy wiszące, lamy stojące oraz lampy sufitowe.
http://www.kopalniaswiatla.pl

Max Kuchnie  - Dostawca sprzętu AGD.
http://www.maxkuchnie.pl

Polkemic - Producent obrzeży i profili meblowych z ABSu i PVC.
http://www.polkemic.pl

Unitek - Producent ekologicznych i naturalnych materiałów do produkcji mebli. W swojej ofercie posiada między innymi rattan, bambus oraz ekoskóry
http://www.unitek.pl/

Kratki.pl - Znany i ceniony polski producent wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.
http://www.kratki.pl

Facebook YouTube Blog