Showroom

Showroom

SHOWROOM KOMANDOR
Aleje Solidarności 34 - Galeria Polskie Meble (piętro I, lokal 23B)
61-696 Poznań
godz. otwarcia: pn.-sob.: 10-20, nd. handlowe: 10-18
tel. kom. 667 300 325
e-mail: showroom@komandor.pl

Znajdź nas na:

Odwiedź nasz wirtualny Salon kliknij (pełny ekran)


Showroom Komandor - Design dla wymagających

Showroom Komandor to miejsce stworzone dla osób pragnących otaczać się przestrzenią, w której panuje styl i wysoka jakość. Naszym celem jest sprawić, by Państwa marzenia i pomysły na piękne i funkcjonalne wnętrza stały się rzeczywistością. W przestrzeni salonu znajdą się najlepsze produkty sygnowane marką Komandor oraz starannie wyselekcjonowane materiały, z których tworzymy meble. Prezentowane w Showroom Komandor rozwiązania odpowiadają obecnie panującym trendom wzorniczym oraz pozwalają kreować wnętrza o ponadczasowym charakterze. Mamy nadzieję, że nasze pomysły na aranżację rozmaitych pomieszczeń w domu zainspirują Państwa do współpracy z nami w tworzeniu pięknej i funkcjonalnej przestrzeni.
Wierzymy, że dobre wzornictwo to połączenie piękna, funkcjonalności i wysokiej jakości. Ważne dla nas jest wsłuchanie się w potrzeby naszych klientów i stworzenie razem z nimi mebli, które nie tylko będą im służyć długie lata, ale też sprawią, że przestrzeń ich mieszkania będzie odzwierciedlać ich styl.
Showroom Komandor to miejsce, w którym bezpośrednio możemy doświadczać, dotykać i testować. Prezentujemy tutaj rozwiązania dedykowane każdej przestrzeni w domu. Pokazujemy jak funkcjonalność spotyka się z wysoką estetyką i jakością. Na naszej ekspozycji znajdą Państwo pomysły na aranżację garderoby, sypialni, przedpokoju, salonu i łazienki.

Katalog Showroom Komandor (zobacz)Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Niezależnie czy posiadają Państwo koncepcję swojego wnętrza, czy też szukają wskazówek i inspiracji, zaproponujemy rozwiązanie spełniające Państwa wizje i potrzeby. Tworzenie mebli "szytych na miarę" od zawsze stanowi filozofię naszej firmy. Szafy, garderoby i inne meble do każdego pomieszczenia są odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów. Każdy z tych mebli cechuje funkcjonalność, idealne dopasowanie do wnętrza oraz wyjątkowy design. Marzenia klientów przeistaczamy w piękne i wygodne rozwiązania. Doświadczenie zdobyte podczas ponad dwudziestu pięciu lat naszej pracy sprawia, że rozwiązania sygnowane marką Komandor są dziś synonimem wysokiej jakości i solidności. Udzielamy także fachowego wsparcia architektom i projektantom wnętrz. Bogata biblioteka materiałowa pozwala na swobodną pracę koncepcyjną w salonie.
Starannie dobieramy materiały, z których tworzymy nasze meble. Wysoka jakość, wytrzymałość i łatwość w codziennej pielęgnacji mebli to cechy, jakich oczekują od nas klienci. Staramy się sprostać tym wymaganiom, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do surowców, z których tworzymy meble. Nieustannie poszukujemy nowych, ciekawych materiałów, aby wzbogacać i uatrakcyjniać naszą ofertę. Szeroki asortyment płyt laminowanych i fornirowanych, szkieł czy kamieni daje pełną swobodę w procesie projektowania mebli, dzięki czemu stworzymy z Państwem rozwiązanie do każdego wnętrza.

 

Projektanci

Anna Wróbel
tel. 691 984 872
awrobel@komandor.pl

Dla marki Komandor projektuje od 9 lat. Pracuje bezpośrednio z klientem, poświęcając temu całą uwagę. Szanuje opinie rozmówcy i jego gusta. Cierpliwa i dokładna, często nie poprzestaje na jednej propozycji zabudowy na wymiar. Zanim stworzy rozwiązanie, prowadzi dokładny wywiad z przyszłym właścicielem mebla. Świetnie łączy funkcjonalność zabudowy i jej kształt z otoczeniem.
Ulubione materiały: płyty w kolorach UNI i nietypowe dekory, duże tafle lustra, szlachetne szkło matelac oraz ornamentowe SOFT, dyskretne oświetlenie wewnątrz garderób

Jarosław Cudera
tel. 697 140 877
jcudera@komandor.pl

Jarek Cudera to projektant, dla którego wzornictwo i design to prawdziwa pasja. Jarek specjalizuje się w łączeniu różnych materiałów i struktur, które razem tworzą nietuzinkowe zestawienia i nadaja meblom charakteru. Wszystko to jednak w oparciu o wizję i sugestię Klientów, których upodobania stara się jak najdokładniej odzwierciedlić w projekcie. Projektowanie mebli oraz śledzenie najnowszych trendów to jednak nie jedyna pasja naszego Projektanta. Jak zdradził nam Jarek, po pracy lubi zgłębiać również fascynujące tajemnice i zagadki otaczającego nas świata.
Ulubione materiały: wyraziste strukturt płyt, matowe dekory, szklane wypełnienia, nieoczywiste zestawienia różnych materiałów

Paulina Molska
tel. 697 800 682
pmolska@komandor.pl

Z wykształcenia inżynier projektant mebli. Do każdego podchodzi z zaangażowaniem i pasją, stawia na funkcjonalność, prostotę i estetykę, które dostosowane są do potrzeb klienta. Lubi wyjść poza szablonowe myślenie. Regularnie aktualizuje swoją wiedzę i umiejętności na różnych targach wnętrzarskich i meblarskich.
Najbardziej w projektach lubi ponadczasowy Bauhaus; oddała by wszystko za spotkanie z ulubionymi projektantami: Le Corbusierem I Miesem Van der Rohe. Uważa, że połączenie szkła z metalem perfekcyjnie wpisuje się w każde w wnętrze.
Facebook YouTube Blog