Salon Fabryczny


Odwiedź nasz wirtualny Salon - kliknij (pełny ekran)W Poznaniu, przy ulicy Jeleniogórskiej 20 na Grunwaldzie, znajduje się jeden z największych salonów Komandor w Polsce. Na powierzchni niemal 200 m2 prezentujemy Państwu meble na wymiar do całego mieszkania: salonu, jadalni, garderoby, łazienki, sypialni w tym nowoczesne szafy z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi.
W Salonie Fabrycznym Komandor przedstawiamy aktualne trendy we wzornictwie i kolorystyce, pokazujemy nowatorskie rozwiązania techniczne oraz doradzamy wybór spośród szerokiej oferty płyt meblowych, szkła i innych materiałów.
Czujemy się ekspertami branży meblarskiej, dlatego w naszym Salonie Fabrycznym Komandor znajdą Państwo najnowsze propozycje łączeń kolorów, struktur, materiałów i kształtów.

Na podstawie Państwa oczekiwań i potrzeb nasi Projektanci doradzą wybór najlepszych rozwiązań, pomogą przy wyborze wypełnień i systemów oraz bezpłatnie zaprojektują wymarzone meble na wymiar do całego mieszkania indywidualnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań.

Jeszcze dziś umów się z naszymi Projektantami na bezpłatny projekt, pomiar i wycenę (kliknij)


Już teraz zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć naszych realizacji


Komandor Wielkopolska Salon Fabryczny
ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
godz. otwarcia: pn.-pt.: 10-18, sob.: 10-16
tel. kom. 693 538 406
tel. 61 868 91 44
e-mail: salonjeleniogorska@komandor.pl

 

 

Projektanci

Facebook YouTube Blog