Salon Fabryczny

Odwiedź nasz wirtualny Salon - kliknij (pełny ekran)PROMOCJA W SALONIE FIRMOWYM:

Tylko teraz przyjdź do salonu, zadzwoń na infolinie 605 300 400 lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i skorzystaj z wyjątkowych okazji w naszym salonie fabrycznym.

RABATY DO 20%
Kupując produkty Komandor w okresie promocyjnym mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnych rabatów:
- fronty ze szklanym wypełnieniem - 20% TANIEJ
- system kolumnowy Orto - 10%TANIEJ

RATY 3x0%
Nie masz gotówki? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty prawdziwe raty 3x0% = 0% prowizji, 0% odsetek, 0% opłat dodatkowych.

DARMOWY PROJEKT I WYCENA
Wykonaj z nami projekt swojego mebla i poznaj jego cenę. Nasi doświadczeni Projektanci pomogą za darmo zaprojektować wymarzone meble na wymiar, dobrać odpowiednie materiały, a także przygotują atrakcyjną wycenę. Wszystko szybko, solidnie i zgodnie z Twoimi potrzebami.


W Poznaniu, przy ulicy Jeleniogórskiej 20 na Grunwaldzie, znajduje się jeden z największych salonów Komandor w Polsce. Na powierzchni niemal 200 m2 prezentujemy Państwu meble na wymiar do całego mieszkania: salonu, jadalni, garderoby, łazienki, sypialni, kuchni w tym nowoczesne szafy z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi.
W Salonie Fabrycznym Komandor przedstawiamy aktualne trendy we wzornictwie i kolorystyce, pokazujemy nowatorskie rozwiązania techniczne oraz doradzamy wybór spośród szerokiej oferty płyt meblowych, szkła i innych materiałów.
Czujemy się ekspertami branży meblarskiej, dlatego w naszym Salonie Fabrycznym Komandor znajdą Państwo najnowsze propozycje łączeń kolorów, struktur, materiałów i kształtów.

Od pierwszego spotkania w Salonie Fabrycznym Komandor mogą Państwo polegać na wiedzy oraz doświadczeniu Projektantów Komandor: Anny Wróbel, Jarosława Cudery, Darii Gościniak.

Na podstawie Państwa oczekiwań i potrzeb nasi Projektanci doradzą wybór najlepszych rozwiązań, pomogą przy wyborze wypełnień i systemów oraz bezpłatnie zaprojektują wymarzone meble na wymiar do całego mieszkania indywidualnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań.

Jeszcze dziś umów się z naszymi Projektantami na bezpłatny projekt, pomiar i wycenę (kliknij)


Już teraz zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć naszych realizacji


Komandor Wielkopolska Salon Fabryczny
ul. Jeleniogórska 20
60-179 Poznań
godz. otwarcia: pn.-pt.: 9-18, sob.: 10-16
tel. kom. 693 538 406
tel. 61 868 91 44
e-mail: salonjeleniogorska@komandor.pl

 


Facebook YouTube Blog