Praca

Lider w branży zabudów z drzwiami przesuwnymi
Firma KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A.
poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI PRZESUWNYCH

Zakres zadań i obowiązków:
osoba na tym stanowisku wykonywać będzie prace polegające na okuwaniu drzwi wg. specyfikacji.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi elektronarzędzi
  • znajomość systemów okuć meblowych, systemów Komandor do szaf z drzwiami przesuwnymi
  • doświadczenie w branży meblowej przy montażu okuć będzie dodatkowym atutem
  • dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy
  • sprawność fizyczna
  • rzetelność, dokładność, pracowitość
  • wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia w pełnym wymiarze czasu
  • interesującą pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „pracownik do produkcji drzwi przesuwnych”, za pośrednictwem:
email: wielkopolska@komandor.pl
lub pocztą na adres: KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A. 60-179 Poznań, ul. Jeleniogórska 20
z oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU nr 133, poz. 883)“.

OPERATOR MASZYN

Osoba na tym stanowisku wykonywać będzie prace związane z produkcją i montażem mebli

Wymagania:

  • znajomość obsługi maszyn stolarskich
  • znajomość systemów okuć meblowych
  • doświadczenie w branży meblarskiej
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • otwarty umysł, pomysłowość oraz chęć nauki

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „operator maszyn”, za pośrednictwem:
email: wielkopolska@komandor.pl