Aktualności

Nowa ekspozycja Salonu Fabrycznego w Poznaniu

Takim niezwykłym miejscem na mapie Poznania, w którym prezentujemy wszystkie nasze rozwiązania, a przede wszystkim meble zaprojektowane według światowych trendów we wzornictwie jest niewątpliwie Salon Fabryczny mieszczący się przy ulicy Jeleniogórskiej 20.
więcej

Inspiracje Komandor - Szafa z industrialnymi szprosami

Szafa z listwami to niemal standardowe rozwiązanie w projektowaniu mebli, kiedy na jednym froncie łączymy ze sobą różne kolory lub materiały np. płytę ze szkłem. Warto jednak pamiętać, że same listwy, oprócz swojej funkcji, mogą również stanowić niezwykle efektowne zdobienie całej zabudowy.
więcej

Ultra Violet - kolor roku 2018

Dla wielbicieli mocnych i wyrazistych kolorów, które jednak noszą w sobie znamiona magii, wyjątkowości i pazura, Ultra Violet 18-3838  -  czyli kolor ogłoszony przez Pantone Colour Institute kolorem roku 2018 to prawdziwa gratka.  
więcej

Gala wręczenia statuetek „Diament Meblarstwa 2018” za nami

4 grudnia b.r. w Warszawie, odbyło się podsumowanie jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce „Diament Meblarstwa 2018” organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o., wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Uroczysta gala finałowa, którą...
więcej

Meble katalogowe - NOWOŚĆ

W Komandor Wielkopolska dobrze wiemy, jak ważne jest nieustanne poszerzanie oferty o nowe, zgodne z aktualnymi trendami propozycje. Wszystko po to, aby sprostać rosnącym wymaganiom i indywidualnym potrzebom naszych Klientów.
więcej

Diament Meblarstwa 2018 dla systemu Orto

Z dumą i satysfakcją informujemy, że system kolumnowy Orto Komandor został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018” otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii „strefa przechowywania - klasa premium”. 
więcej

Marka Komandor z tytułem Konsumencki Lider Jakości 2017

Najbardziej cenne są głosy naszych klientów. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że przypadło nam w udziale zwycięskie Złote godło w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017. Głosami klientów marka KOMANDOR zajęła w nim I. miejsce w kategorii "ZABUDOWA WNĘK I BUDOWA SZAF". 
więcej

Trendy 2018 – zabudowy z drzwiami uchylnymi

Drzwi uchylne w szafach i garderobach to obecnie bardzo silny trend w stylistyce mebli. Projektanci, architekci, a przede wszystkim Klienci coraz chętniej powracają do klasycznych, doskonale znanych sposobów otwierania szaf z kilku powodów.
więcej

Przytulna sypialnia vs jesienna aura

Sypialnia to miejsce szczególne. W niej zaczynamy i kończymy każdy kolejny dzień. Odpowiednio urządzona sypialnia nie tylko pozwala na odpoczynek i regenerację, ale także na odrobinę lenistwa z dobrą książką, czy przy wtórowaniu ulubionej muzyki. Kiedy przychodzi okres jesiennej pluchy pomieszczenie...
więcej
Facebook
YouTube Blog