Architekci

Współpraca z Architektami

W Komandor doskonale wiemy, że kluczem do sukcesu tworzenia pięknych i ponadczasowych mebli jest nie tylko precyzja i najwyższa jakość ich wykonania. To również doskonała znajomość aktualnych trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz, a także nieustanne poszerzanie oferty o nowe materiały, akcesoria meblowe i systemy.

Nasze ponad 25-letnie doświadczenie w meblarstwie daje nam możliwość realizacji unikatowych projektów mebli na wymiar do każdego wnętrza prywatnego i użyteczności publicznej. Dzięki bogatej ofercie oryginalnych systemów i akcesoriów Komandor oraz nowoczesnych materiałów wprowadzanych z myślą o najbardziej wymagających Klientach, jesteśmy w stanie stworzyć niemalże każdy mebel - unikatową szafę, ekskluzywną garderobą, a także designerskie meble do salonu, sypialni czy łazienki.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Architektów, biura architektoniczne oraz pracownie aranżacji wnętrz, dla których bardzo ważna jest kompleksowa obsługa, profesjonalny serwis i doradztwo technologiczne na każdym etapie realizacji zlecenia.

W Komandor gwarantujemy współpracującym z nami Architektom najwyższe standardy biznesowe oraz bardzo korzystny system prowizyjny stanowiący określony % wartości całego zlecenia. Na spotkania z Klientami zapraszamy do naszego Salonu Fabrycznego, gdzie przy pysznej kawie można omówić projekty mebli i zaopatrzyć się w katalogi oraz próbki materiałów.

Zanim spotkamy się w naszym Salonie aby omówić projekty dla Państwa Klientów już teraz zapraszamy na wirtualny spacer po naszej ekspozycji, aby już w tym momencie mogli się Państwo zapoznać z naszą szeroką ofertą mebli na wymiar.

 

Architektów, biura architektoniczne oraz pracownie aranżacji wnętrz zainteresowane współpracą prosimy o kontakt:

Maja Morawska
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel. +48 667 672 869
e-mail: mmorawska@komandor.pl

Facebook YouTube Blog