Wnętrza z charakterem

Wnętrza z charakterem

Od 25 lat meble na wymiar marki Komandor tworzą wnętrza z charakterem w 42 krajach na świecie. Nasza oferta to nie tylko szafy z drzwiami przesuwnymi, ale również garderoby, łóżka, biblioteczki, kuchnie czy inne meble na wymiar zaprojektowane według pomysłu naszych klientów, które dodają funkcjonalności każdemu wnętrzu.

Meble do przedpokoju na wymiar Komandor z charakterem
Przedpokój
Garderoba na wymiar Komandor z charakterem
Garderoba
Biblioteczka na wymiar Komandor z charakterem
Biblioteczka
Meble do sypialni na wymiar Komandor z charakterem
Sypialnia
Meble na poddasze na wymiar Komandor z charakterem
Poddasze
Meble do salonu na wymiar Komandor z charakterem
Salon
Kuchnia na wymiar Komandor z charakterem
Kuchnia
Meble do pokoju dziecięcego na wymiar Komandor z charakterem
Pokój dziecięcy

Wnętrza, tak jak ludzie, mają swój charakter. Utrzymane w konkretnym stylu aranżacyjnym mogą być pełne emocji i dramatyzmu, pogodne i optymistyczne albo wyciszone i sentymentalne. Urządzając mieszkanie zadbaj o to, żeby było niepowtarzalne, oryginalne i wyrażało Ciebie oraz Twój styl. Stwórz swoje wnętrze z charakterem i wybierz meble na wymiar, które pozwolą Ci na wykreowanie przestrzeni o jakiej marzysz i w której czujesz się sobą.

Wybierając MEBLE Komandor zyskujesz:

Formularz zamawiania bezpłatnego pomiaru

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandor S.A. z siedzibą w Radomiu (26-600) ul. Potkanowska 50, NIP: 817-10-04-109 oraz właściwy autoryzowany dealer marki Komandor, któremu będą przekazane Państwa dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny w celu przedstawienia Państwu oferty lub wykonania ewentualnego pomiaru przed złożeniem oferty. Pobierz listę dealerów. Podane przez Państwa dane osobowe (dane identyfikacyjne, dane kontaktowe oraz korespondencyjne, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystane przez w/w administratorów wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: zobacz więcej


Miło nam będzie gościć Cię także w jednym z naszych Autoryzowanych Salonów,
gdzie osobiście odpowiemy na Twoje pytania, zapoznamy Cię z naszą ofertą
i wspólnie przygotujemy odpowiedni projekt wraz z wyceną.

Facebook YouTube Blog