Aranżacja garderoby ze skosami

Aranżacja garderoby ze skosami

Funkcjonalna aranżacja garderoby ze skosami to nie lada wyzwanie dla projektantów

Skosy, uskoki, nietypowe powierzchnie – domena pomieszczeń na poddaszach lub strychach. I chociaż czasami taki rozkład wnętrza może przerażać, lepiej zastanowić się jak te trudne aranżacyjnie miejsca najlepiej wykorzystać, żeby pomieszczenie stało się funkcjonalne i przydatne.

Aranżacja białej garderoby ze skosami
Aranżacja białej garderoby ze skosami z szafami na wymiar Komandor

Planując garderobę, zwróćmy głównie uwagę na swobodę w dostępie do przechowywanych ubrań i rzeczy. To, co używamy najrzadziej lub rzeczy sezonowe schowajmy w najniższych partiach skosu na półkach, lub w schowkach za przesuwnymi drzwiami. Drążki na ubrania wiszące rozmieśćmy tak, żeby w razie potrzeby podchodzić do nich bez ciągłego schylania głowy. Wykorzystajmy kontenery z szufladami na drobiazgi oraz wysuwane wieszaki na odzież i dodatki. Garderoba, chociaż usytuowana w nietypowym aranżacyjnie pomieszczeniu, powinna być wygodna, praktyczna i dobrze przemyślana zwłaszcza wtedy, gdy jest pełna skosów. 

Szczegółowe informację na temat aranżacji garderoby ze skosami znajdą Państwo w dedykowanej zakładce Aranżacja garderoby, a więcej pomysłów na aranżację prezentujemy w naszej galerii.

Aranżacja garderoby ze skosami
Aranżacja garderoby ze skosami z drzwiami ażurowymi
Facebook YouTube Blog