Aranżacja garderoby na poddaszu

Aranżacja garderoby na poddaszu

Funkcjonalne wykorzystanie aranżacji garderoby na poddaszu

Garderoba na poddaszu to dla wielu osób idealne rozwiązanie. Nie trzeba na nią przeznaczać osobnego pomieszczenia w domu, a przestrzeń na poddaszu to jedno z tych miejsc, w którym i tak nic innego by nie powstało. Poza tym poddasze to jedna z bardziej prywatnych przestrzeni w domu, najczęściej przeznaczona na strefę sypialnianą, do której dostęp mają zazwyczaj domownicy. I to jest właśnie zaleta poddaszy – możliwość usytuowania garderoby blisko sypialni. Wszystko w jednym miejscu, blisko i pod ręką.

Nowoczesna aranżacja białej garderoby na poddaszu
Nowoczesna aranżacja białej garderoby na poddaszu z szafami na wymiar Komandor

Kiedy więc zdecydujemy się przeznaczyć miejsce na poddaszu na garderobę, postarajmy się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zadbajmy o dobrą wentylację pomieszczenia, ale także jego izolację, żeby przechowywane rzeczy nie przechodziły wilgocią w związki z bliskim kontaktem z dachem. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie pomieszczenia i oczywiście dobry plan naszej garderoby, z której przy odpowiednim rozkładzie wnętrza i mądrej aranżacji, mogą korzystać wszyscy domownicy. 

Szczegółowe informację na temat aranżacji garderoby na poddaszu znajdą Państwo w dedykowanej zakładce Aranżacja garderoby, a więcej pomysłów na aranżację prezentujemy w naszej galerii 

Aranżacja garderoby na poddaszu
Aranżacja garderoby na poddaszu
Facebook YouTube Blog