Wyposażenie Hoteli

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu program kompleksowej aranżacji i wyposażenia wnętrz hotelowych, który pozwoli stylowo i estetycznie wyposażyć pokoje w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. Wieloletnia współpraca z hotelami w zakresie szaf wnękowych i mebli na indywidualne zamówienie, pozwoliła nam stworzyć rozwiązania sprawdzone pod względem ergonomii i możliwości zestawiania mebli, dostosowania również do małych pomieszczeń, w obiektach nieobjętych standaryzacją. Urozmaicona kolorystyka mebli, detale wykończeniowe oraz inne elementy wyposażenia wnętrz zaspokoją gusta różnych odbiorców i pozwolą zachować oryginalność wystroju.         

W naszej ofercie można znaleźć całą gamę mebli hotelowych: szafki nocne, biurka z miejscem na lodówkę, toaletki, regały bagażowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, łóżka pojedyncze i podwójne, stoliki, lustra, krzesła, fotele i sofy oraz inne elementy dekoracyjne.

Ofertę mebli do hoteli podzieliliśmy na siedem serii różniących się stylistyką, klimatem i ich przeznaczeniem, aby zaspokoić gusta i oczekiwania potencjalnych klientów a jednocześnie w pełni zaaranżować przestrzeń..

Proponowane serie to:

 

 

Aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące oferty mebli hotelowych, prosimy o kontakt:

Komandor Śląsk S.A.
Marcel Lisiak

Specjalista ds. Marketingu
tel. 605 556 447
mlisiak@komandor.pl 

Facebook YouTube Blog