Deweloper

Rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania spowodowało dynamiczny rozwój w sektorze budowlanym prowadzący do powiększającej się z roku na rok ilości oddawanych do użytku nowych domów i mieszkań. Wraz z tym, rosną oczekiwania klientów odnoszące się do standardu wyposażenia nowo oddanego mieszkania. Klienci poza białym montażem oczekują czegoś więcej w kwestii wyposażenia wnętrz.

Bardzo często w planie mieszkania napotykamy na bezużyteczne wnęki, których praktycznie nie możemy wykorzystać w inny sposób jak tylko zabudować je funkcjonalną i elegancką szafą. Dlatego też kierujemy swoją ofertę do deweloperów, którym dla uatrakcyjnienia oferty możemy zaproponować specjalne warunki w postaci np. bonów rabatowych dla klientów na kompleksowe wyposażenie sprzedawanych mieszkań w meble firmy Komandor, ale również proponujemy inne formy współpracy.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów przejawiającą się w wysokiej klasy materiałach oraz doskonałym montażu. Oferujemy kompleksową obsługę zamówienia począwszy od przeprowadzenia pomiarów, poprzez doradztwo naszych projektantów do stworzenia projektu każdej zabudowy. Dysponując wieloma grupami montażowymi gwarantujemy wysoką jakość wykonania i tak ważną w budownictwie terminowość. Współpracujemy również przy wykonywaniu i aranżacji mieszkań pokazowych w oddawanych inwestycjach. Taka forma współpracy cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród inwestorów jak i klientów indywidualnych.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt:

Komandor Śląsk S.A.
Marcel Lisiak

Specjalista ds. Marketingu
tel. 605 556 447
mlisiak@komandor.pl 

Facebook YouTube Blog