Oferty Pracy

Lider w branży zabudów z drzwiami przesuwnymi
Firma KOMANDOR POMORZE SA
poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres zadań i obowiązków:

Osoba na tym stanowisku wykonywać będzie prace związane z produkcją i montażem mebli

Wymagania:

  • znajomość obsługi maszyn stolarskich
  • dobra znajomość obsługi elektronarzędzi
  • znajomość systemów okuć meblowych
  • doświadczenie w branży meblarskiej
  • znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie min. zawodowe
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • otwarty umysł, pomysłowość oraz chęć nauki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia w pełnym wymiarze czasu
  • interesującą pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „operator maszyn”, za pośrednictwem:
email: pomorze@komandor.pl
lub pocztą na adres: KOMANDOR POMORZE SA. 80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 50

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu mebli
  • Własny samochód
  • Własne narzędzia
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „montażysta mebli”, za pośrednictwem: