Współpraca

Jeżeli interesujesz się branżą meblarską lub masz doświadczenie w montażu mebli dołącz do naszego grona. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, znane na rynku produkty wysokiej jakości i komputerowe oprogramowanie do projektowania. Jesteśmy liderem w branży systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnęk. Przez ponad 20 lat obecności na rynku, stworzyliśmy nie tylko prężnie działającą sieć dystrybucji, ale przede wszystkim rozpoznawalną markę znaną już na całym świecie. Jeśli uważasz, że Twoje miejsce jest wśród nas, wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat współpracy.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandor Rzeszów Jerzy Kotula z siedzibą w Rzeszowie. Państwa dane osobowe mogą zostaną udostępnione właściwemu ze względu na ewentualne miejsce realizacji Autoryzowanemu Dealerowi Komandor w celu odpowiedzi na zapytanie, czy w celu przygotowania i dostarczenia Państwu wyceny.Pobierz listę dealerów. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: zobacz więcej

Architekci

Zawód architekta wiąże się z organizowaniem przestrzeni życiowej, która ma być spełnieniem marzeń i oczekiwań klientów. Poprzez aranżację wnętrz staracie się Państwo, aby przestrzeń odpowiadała indywidualnym potrzebom każdego klienta. Profesjonalizm wykonania projektu, dbałość o szczegóły oraz znalezienie najlepszych rozwiązań jest podstawą sukcesu każdego architekta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest to zadanie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Współpraca z nami jest idealnym rozwiązaniem dla architektów, którzy mogą pełnić rolę projektantów pozyskujących zamówienia i sporządzających projekty zabudów w programie komputerowym Komandor, bądź mogą swoją współpracę ograniczać do zgłoszenia potrzeby pomiaru i sporządzenia projektu przez jednego z Przedstawicieli Handlowych lub Autoryzowanych Dealerów. Po wykonaniu zlecenia architektowi należy się prowizja stanowiąca określony % wartości zlecenia.

Oferując produkty i usługi wysokiej jakości oraz obsługę zamówień poprzez zaawansowane oprogramowanie komputerowe sprawiamy, że współpraca przynosi wiele korzyści i satysfakcję z możliwości kompleksowej obsługi klienta. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o wypełnienie powyższego formularza.

Developerzy

Rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania spowodowało dynamiczny rozwój w sektorze budowlanym prowadzący do powiększającej się z roku na rok ilości oddawanych do użytku nowych domów i mieszkań. Wraz z tym, rosną oczekiwania klientów odnoszące się do standardu wyposażenia nowo oddanego mieszkania. Klienci poza białym montażem oczekują od spółdzielni mieszkaniowych czy developerów czegoś więcej w kwestii wyposażenia wnętrz. Bardzo często w planie mieszkania napotykamy na bezużyteczne wnęki, których praktycznie nie możemy wykorzystać w inny sposób jak tylko zabudować je funkcjonalną i elegancką szafą. Dlatego też kierujemy swoją ofertę do spółdzielni mieszkaniowych i developerów, którym możemy zaproponować przy dużych zamówieniach powtarzających się zabudów bardzo korzystne warunki współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów przejawiającą się w wysokiej klasy materiałach oraz doskonałym montażu. Oferujemy kompleksową obsługę zamówienia począwszy od przeprowadzenia pomiarów, poprzez doradztwo naszych projektantów do stworzenia projektu każdej zabudowy. Dysponując wieloma grupami montażowymi gwarantujemy wysoką jakość wykonania i tak ważną w budownictwie terminowość. Współpracujemy również przy wykonywaniu i aranżacji mieszkań pokazowych w oddawanych inwestycjach. Taka forma współpracy cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród inwestorów jak i klientów indywidualnych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z najbliższym Zakładem Kompletacji lub wypełnienie powyższego formularza.

Autoryzowany Dealer

Autoryzowany Dealer (AD) Komandor to firma wykonująca zabudowy dla Klientów, posiadająca prawo firmowania ich marką Komandor. Ten rodzaj działalności został zaprojektowany w celu stworzenia typowego interesu rodzinnego.

Najlepszymi kandydatami są osoby pracujące w branży wyposażenia wnętrz, znające stopień trudności prowadzenia tego rodzaju usług, a jednocześnie osoby żądne stabilizacji w życiu zawodowym i rodzinnym. Podstawowym warunkiem, któremu muszą sprostać AD firmy Komandor, jest wysoka jakość montowanych zabudów przy jednoczesnym oferowaniu usług nastawionych na zaspokajanie potrzeb klientów. Autoryzowany Dealer firmy Komandor powinien posiadać swoją ekspozycję wyposażoną w materiały niezbędne do pełnego zaprezentowania oferty firmy, takie jak: ekspozytor (przykładowa zabudowa), próbniki materiałów i katalogi oraz powinien zatrudniać własną grupę monterską, stanowiącą co najmniej dwóch pracowników, wyposażoną w samochód dostawczy oraz zestaw niezbędnych narzędzi. Wygląd ekspozycji AD, samochodu jak i ubiór grupy monterskiej pracującej dla Dealera musi być zgodny z Księgą Standardów Koncernu Komandor. Zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o wypełnienie powyższego formularza.

Przedstawiciel Handlowy

Przedstawicielem Handlowym (PH) może zostać każdy podmiot posiadający osobowość prawną lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, który zechce podpisać umowę o współpracy z firmą Komandor.

Najlepszymi kandydatami są osoby ambitne, żądne sukcesu, o wysokich wymaganiach finansowych, wysokiej kulturze osobistej oraz profesjonalnym sposobie bycia. Przedstawiciel Handlowy może, ale nie musi, dysponować własną ekspozycją a jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie zleceń oraz alternatywnie przeprowadzanie pomiarów oraz projektowanie zabudów.

PH może poświęcać na pracę dowolną ilość czasu, dlatego mogą to być zarówno osoby niemające żadnych innych zajęć, jak i osoby, które mogą poświęcić tylko część swojego czasu. Oczywiste jest, że ilość czasu poświęcona na pracę będzie zapewne proporcjonalna do osiągniętych efektów, dlatego PH z powodzeniem można traktować, jako zajęcie stanowiące jedyne źródło utrzymania, jak i zajęcie dodatkowe. Zainteresowanych współpracą prosimy o wypełnienie powyższego formularza.

Facebook YouTube Blog