Stwórz wnętrze z charakterem

Dowiedz się więcej

Zamów
bezpłatny projekt i wycenęr

Skorzystaj

Salon firmowy Komandor Olsztyn

ul. Jagiellońska 10, 10-271 Olsztyn
tel./fax 89 527 74 60, tel. kom. 693 538 292
e-mail: salonolsztyn@komandor.pl

godz. otwarcia: pn.-pt.: 10-17, sob.: 10-14

 

Salon firmowy Komandor Olsztyn

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu Komandor w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 10, który otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00. Dla Państwa wygody salon umiejscowiony jest przy ulicy z dużą ilością bezpłatnych miejsc parkingowych. 

W salonie mogą Państwo zobaczyć szeroką gamę naszych produktów takich jak szafy, garderoby, drzwi przesuwne, łóżka, biblioteczki, kuchnie czy meble na wymiar. Każdy z tych mebli może zostać wykonany z szeregu różnych materiałów i w bogatej kolorystyce. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

W trakcie wizyty w naszym salonie Komandor w Olsztynie nasi doświadczeni projektanci pomogą Państwu zaprojektować wspaniałą szafę na wymiar z drzwiami przesuwnymi, pojemną garderobę, najwyższej jakości drzwi przesuwne czy inne meble na wymiar wg indywidualnego pomysłu. Nasi projektanci doradzą również w zakresie doboru kolorystyki w projektowaniu mebli, podzielą się swoją wiedzą w zakresie aktualnych trendów w meblarstwie.

Dzięki dedykowanemu programowi projektowemu na miejscu w kilka chwil przygotują również wycenę szafy z drzwiami przesuwnymi, czy garderoby, która spełni Państwa oczekiwania. 

Sprawdź nas - wycena i projekt jest całkowicie bezpłatna 

Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz - Szafy - Garderoby - Drzwi Przesuwne - Łóżka - Komody - Kuchnie - Meble na wymiar. 


Facebook YouTube Blog