Komandor Łódź S.A. producent zabudów i mebli na zamówienie obecny na rynku od 1992 roku poszukuje pracowników produkcji do swojego zakładu w Łodzi:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:

  • doświadczenia w stolarstwie
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi stolarskich
  • duża samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i aktywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • dbałość o jakość produkowanych elementów.

OPIS STANOWISKA :

  • produkcja szaf typu Komandor
  • produkcja mebli wolnostojących
  • produkcja mebli kuchennych

OFERUJEMY :

  • szkolenia z obsługi maszyn stolarskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • ubezpieczenie grupowe po preferencyjnych cenach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracalodz@komandor.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy:

KOMANDOR ŁÓDŹ S.A., 91-341 Łódź,
ul. Pojezierska 95d tel 42 640 70 00

KOMANDOR ŁÓDŹ S.A., 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 95d tel 42 640 70 00

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administrator będzie przechowywać dane osobowe aplikantów do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegają, chyba, że osoba aplikująca w oświadczeniu określi dłuży okres np. dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom i współpracownikom oraz podmiotom udzielającym wsparcia Administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, (art. 6 ust 1 lit. c RODO).