Firma KOMANDOR lider na rynku zabudów wnęk oraz mebli na wymiar poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA

  • doświadczenie w stolarstwie
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku,
  • dokładność i zaangażowanie,
  • dbałość o jakość produkowanych elementów,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania.

OPIS STANOWISKA

  • ustawianie i przygotowywanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych,
  • kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym, wprowadzanie poprawek,
  • wykonywanie zadań zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • produkcja opierająca się na obróbce płyt laminowanych i MDF.

OFERUJEMY :

  • szkolenia z obsługi maszyn stolarskich,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie grupowe po preferencyjnych cenach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracalodz@komandor.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy:

KOMANDOR ŁÓDŹ S.A., 91-341 Łódź,
ul. Pojezierska 95d tel 42 640 70 00

KOMANDOR ŁÓDŹ S.A., 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 95d tel 42 640 70 00

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administrator będzie przechowywać dane osobowe aplikantów do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegają, chyba, że osoba aplikująca w oświadczeniu określi dłuży okres np. dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom i współpracownikom oraz podmiotom udzielającym wsparcia Administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, (art. 6 ust 1 lit. c RODO).