LIDER W BRANŻY GARDERÓB, SZAF i MEBLI NA WYMIAR firma KOMANDOR ŁÓDŹ S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Monter mebli

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Poszukujemy samodzielnych ekip monterski do współpracy przy montażu szaf, garderób, mebli oraz mebli kuchennych.

Nasze oczekiwania od kandydatów:

  • Doświadczenie w montażu mebli
  • Własny samochód
  • Własne narzędzia
  • Dyspozycyjność

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres pracalodz@komandor.pl w temacie wiadomości wpisując: "Ekipa monterska" lub bezpośrednio w siedzibie firmy:

KOMANDOR ŁÓDŹ S.A., 91-341 Łódź,

ul. Pojezierska 95d tel 42 640 70 00

KOMANDOR ŁÓDŹ S.A., 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 95d tel 42 640 70 00

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administrator będzie przechowywać dane osobowe aplikantów do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegają, chyba, że osoba aplikująca w oświadczeniu określi dłuży okres np. dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom i współpracownikom oraz podmiotom udzielającym wsparcia Administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, (art. 6 ust 1 lit. c RODO).