Program do projektowania

Od początku swojego istnienia nasza firma starała się wykorzystywać w swojej działalności najnowsze zdobycze nauki i techniki nie tylko w sferze produkcyjnej, ale też profesjonalnej, zgodnej z najwyższymi oczekiwaniami oraz światowymi standardami, obsłudze naszych Klientów.

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, wprowadziliśmy do użytku autorski program komputerowy Designer. Dzięki niemu można projektować zabudowy zarówno w punktach sprzedaży jak i w domu klienta. Pomaga w tym wizualizacja zabudowy, którą klient na bieżąco podczas projektowania może oglądać na ekranie i zarazem korygować według swojego uznania. Opracowywana w ten sposób wspólnie z klientem Oferta, może być wielokrotnie modyfikowana aż do momentu, w którym zarówno cena jak i produkt będą w całości odpowiadały klientowi. Kupujący dokładnie ma przedstawione elementy tworzonej dla niego szafy oraz jej cenę. Na podstawie stworzonej Oferty Projektant generuje z systemu Zamówienie, które uwzględnia wszystkie koszty jakie musi ponieść klient. Co niezwykle ważne, koszty jakie zawiera Zamówienie przedstawione przez Projektanta nie ulegają zmianie podczas montażu a Klient nie jest narażony na nieoczekiwane wydatki.

 

Taki styl pracy Projektantów przyczynia się do poprawy komfortu i podniesienia satysfakcji zarówno naszych Klientów jak również współpracująych z nami przedstawicieli. Klienci uzyskują pełną wiedzę o zamawianym produkcie, o tym jak będzie się ostatecznie prezentował, bez konieczności odwoływania się do wyobraźni, która często jest sprawą bardzo indywidualną. Z kolei Projektant posiada możliwość przedstawienia Klientowi większej palety rozwiązań oraz zaprezentowania ich w konkretnych i docelowych warunkach przestrzennych.Obecna postać systemu jest wynikiem wielu lat gromadzenia doświadczeń i opinii zarówno z rynku jak i od Projektantów, dlatego też stanowi istotny element budowy zadowolenia Klientów, którzy od lat obdarzają nas coraz większym zaufaniem.

ZALETY PROGRAMU

Indywidualne podejście
Możliwość zaprojektowania szafy według własnych potrzeb i wymagań
Wizualizacja
zabudowy w 3d
Korekta ceny
Możliwość Korekty ceny na każdym etapie projektowania dzięki modyfikacji elementów wchodzących w skład szafy
Możliwość zmiany w trakcie projektowania
Możliwość zmiany w dowolnym momencie kolorystyki zabudowy
Wycena
Dokładna wycena szafy
Facebook
YouTube Blog