O nas

Od ponad 25 lat, nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w czasie tych lat, pozwoliło naszej marce rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć również na rynkach zagranicznych. Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

W trosce o Państwa wygodę, stale rozszerzamy sieć dystrybucji, która obecnie wynosi 200 autoryzowanych ekspozycji na terenie całego kraju. Wizytówką każdej z nich jest doskonale wyszkolona obsługa, która korzystając ze specjalnego programu Designer do projektowania szaf Komandor, może w ciągu kilku minut przygotować profesjonalną wizualizację i wycenę Państwa szafy. Bogata gama kolorystyczna obramowań drzwi oraz różnorodność wypełnień z lustra, szkła lakierowanego, płyty czy rattanu i bambusa, pozwala na komponowanie dowolnych i oryginalnych zestawień. W naszej ofercie znajduje się także duży wybór łóżek, komód, biurek i kuchni. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli.

Komandor w Polsce to:

25 LAT na rynku
w tym ponad 23 lata doświadczenia w produkcji systemów do drzwi przesuwnych i w dalszym ciągu lider w tej branży.
PIONIER SZAF z drzwiami przesuwnymi
który wprowadził na rynek polski oryginalne rozwiązania zabudów drzwiami przesuwnymi. Jesteśmy niedoścignionym wzorem dla tych, którzy produkują „szafy typu Komandor”.
ORYGINALNE SYSTEMY do drzwi przesuwnych
zaprojektowane i produkowane w Polsce od ponad 23 lat.
Pierwszy w Polsce PROGRAM DO PROJEKTOWANIA SZAF
Komandor Designer, który umożliwia projektantom wykonanie profesjonalnego projektu, wizualizację oraz wycenę zabudowy na każdym etapie jej projektowania w bardzo krótkim czasie
12 ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH
zabezpieczających produkcję drzwi przesuwnych, szaf oraz wszelkich mebli z oferty firmy i koordynujących pracę całej sieci Komandor.
Nowoczesny PARK MASZYNOWY
pozyskany dzięki środkom z Unii Europejskiej umożliwiający produkcję wysokiej jakości szaf, garderób, łóżek, komód, kuchnii oraz innych mebli na wymiar
Ponad 200 Autoryzowanych EKSPOZYCJI
oznakowanych logo, na których można zobaczyć przykładowe rozwiązania zabudów, zapoznać się ofertą firmy, kolorystyką materiałów i zasięgnąć fachowej porady projektantów Komandor.
150 Autoryzowanych DEALERÓW
i Partnerów Handlowych, którzy poprzez swoją pracę i obecność na wielu rynkach czynią szafy i produkty Komandor bardziej dostępnymi.
390 Wykwalifikowanych PRACOWNIKÓW Obsługi klienta
służących fachową pomocą przy wyborze szafy i doradztwem, którzy kompleksowo przedstawią ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania.
215 PROJEKTANTÓW
którzy bezpłatnie i fachowo pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie i kolor, dokładnie wymierzą, zaprojektują z Wami szafę Waszych marzeń i zagospodarują każdą przestrzeń, z którą nie umiecie sobie poradzić. To ludzie z pasją pracujący od rana do nocy.
496 doświadczonych MONTAŻYSTÓW
wyposażonych w najlepszy sprzęt do montażu mebli, sprawnie i dokładnie montujących nawet najbardziej skomplikowane meble i szafy z drzwiami przesuwnymi.
Flota 289 oznakowanych SAMOCHODÓW
które zabezpieczają transport szaf i mebli Komandor do każdego miejsca w Polsce, do najmniejszej nawet miejscowości.
Ponad 800 PROJEKTÓW SZAF
wykonywanych CODZIENNIE w autoryzowanych ekspozycjach i przez projektantów w domach klientów.
Ponad 1 000 000 REALIZACJI
składających się z szaf, garderób, łóżek, kuchni oraz innych mebli na wymiar wykonanych przez 25 lat funkcjonowania marki na rynku
Ponad 100 tys. ciętych PŁYT ROCZNIE
(tj. 350 TIR-ów płyty), które zmieniają się w funkcjonalne i eleganckie szafy z drzwiami przesuwnymi, łóżka, komody, kuchnie, biurka i inne meble na wymiar do Twojego mieszkania.
Facebook YouTube Blog