Historia

2018
Złote godło i Konsumencki Lider Jakości 2018 dla Komandora
Głosami konsumentów, w programie Konsumencki Lider Jakości 2018, marka KOMANDOR zajęła I miejsce w kategorii "Zabudowa wnęk i budowa szaf”. 
Nowoczesny uchwyt meblowy do systemu Opal
Odpowiadając na najnowsze rynkowe trendy oraz dla podniesienia funkcjonalności mebli, do oferty wprowadzony został uchwyt do systemu Opal w kilku rozmiarach.
Uruchomienie produkcji stelaży do mebli
Uruchomiona została produkcja metalowych stelaży do mebli, stanowiących bazę nowoczesnych i designerskich komód, łóżek, regałów i stołów. 
Katalog Trendy 2018 w aranżacji wnętrz od Komandor
Przy współpracy z architektem wnętrz powstaje Księga trendów – Trendbook 2018. Materiał ten, zawierający tablice inspiracji i aranżacje wnętrz to doskonały przewodnik dla osób chcących urządzić swoje mieszkanie stylowo i w zgodzie z trendami
Komandor na Targach 4 Design Days
Udział w targach 4 Design Day w Katowicach- największym w tej części Europy wydarzeniu rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Komandor zaprezentował system do zabudowy Orto oraz system do drzwi uchylnych Opal w nowej kolorystyce. 
Poszerzenie oferty Komandor o nowoczesne kolekcje mebli
Oferta firmy poszerzyła się o kolekcję nowoczesnych mebli do wnętrz. Aranżacje zawierające meble One, Nine Duo, Five, Six, Seven, Modern, Eco i Classic pokazane zostały w specjalnie przygotowanym katalogu mebli jako inspiracja do tworzenia wyjątkowych i funkcjonalnych wnętrz. 
2017
"Diament Meblarstwa 2018" dla systemu Orto
System kolumnowy Orto Komandor został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018” otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii „strefa przechowywania - klasa premium”. 
System Sahara 2 w kolorze białym
W odpowiedzi na oczekiwania klientów do oferty popularnego system Sahara 2 wprowadzony został profil w kolorze białym (BI)
Marka Komandor z tytułem Konsumencki Lider Jakości 2017
Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2017 to już 4 wyróżnienie w tej kategorii w ciągu ostatnich 5 lat w kategorii "Zabudowa wnęk i budowa szaf"
Nowa kolorystyka torów do systemów przesuwnych
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku, oferta Komandor poszerzona została o  dwa nowe kolory torów potrójnych: Anodę Szampańską (AS) oraz Biały (BI), a w przypadku toru pojedynczego o Anodę Grafitową (AG)
Złoty Laur Klienta 2017 dla marki Komandor
Wyróżnienie dla marki złotym godłem "Laur klienta 2017" w kategorii Producenci systemów do zabudowy wnęk i szaf.
ORTO - nowy system zabudowy wnętrz
Firma wprowadza do oferty nowy system Orto do zabudowy wnętrz, stworzony w zgodzie ze światowym designem i trendami. Dostępny w kolorach anody naturalnej, matowej anody grafitowej i białym lakierze.
Kolekcja Mocca - nowoczesne akcesoria do szaf i garderób
Kolekcja akcesoriów obejmuje 10 nowoczesnych produktów, które pozwalają na funkcjonalne zaprojektowanie każdej szafy. Są to szuflada wielofunkcyjna, szuflada rattanowa, szuflada PVC, wieszak na spodnie, wieszak na paski i krawaty, półka na buty, szuflada na krawaty i paski, szuflada na biżuterię, lustro obrotowe i pantograf   
Wielofunkcyjne wieszaki na torebki
Do oferty wprowadzono dwa modele wielofunkcyjnych wieszaków: wieszak chromowany, montowany pionowo wewnątrz szafy oraz wieszak do umieszczenia na drążku poziomym w wersji chromowanej lub grafitowej. 
Organizery do szuflad
Dla podniesienia funkcjonalności mebli wprowadzono trzy nowe modele wkładów do szuflad, służących do przechowywania  w uporządkowany sposób m.in. biżuterii, zegarków, bielizny oraz tekstyliów
Szuflada sejf
Do sprzedaży wprowadzona została szuflada-sejf o wymiarach 564x400x150 mm w całości wykonana ze stali, z wbudowanym zamkiem elektronicznym otwieranym za pomocą 4-cyfrowego kodu wprowadzanego z panelu dotykowego. Szuflada dodatkowo posiada możliwość zamontowania frontu szuflady, co ułatwia jego dopasowanie do reszty mebla.
Komandor na targach w Kolonii
Marka Komandor prezentowała swoje nowości podczas Międzynarodowych Targaów Mebli Interzum 2017 w Kolonii, które od wielu lat uznawane są za jedne z największych i najważniejszych wydarzeń dla światowej branży meblowej. 
Opal - system drzwi uchylnych w nowych kolorach
Oferta profili ramkowych Opal P1 przeznaczonych do wykonywania drzwi uchylnych, drzwiczek podnoszonych do góry oraz frontów szuflad, zostaje uzupełniona o ciekawe, designerskie kolory: anoda grafitowa i czarna oraz biały lakier.
System Szafir - nowa kolorystyka systemu
Profil Szafir do drzwi przesuwnych, o wąskich, strzelistych i subtelnych ramkach pojawia się w kolorze anody grafitowej. 
Komandor na 4 Design Days
Prezentacja najnowszych rozwiązań firmy podczas II edycji "4 Design Days" w Katowicach - jednego z największych w środkowej Europie wydarzeń wokół architektury, wzornictwa i rynku nieruchomości, skierowanego do architektów.
25 lat na rynku
Komandor świętuje 25 lat działalności na polskim rynku
2016
Superbrands 2015/2016
Komandor otrzymuje tytuł Superbrands 2015/2016
Domykacz UNO do drzwi przesuwnych z funkcją soft-close
Na rynku pojawia się Domykacz UNO 25 i 50 kg, z funkcją soft-close, do drzwi przesuwnych w systemach stalowych i aluminiowych 
Konsumencki Lider Jakości 2016
Nagroda „Konsumencki Lider Jakości 2016” w kategorii „Zabudowa wnęk i budowa szaf”
Nowy kolor Inox w systemie Magnetyt
Zgodnie z oczekiwaniami rynku, Komandor poszerzył kolorystykę systemu drzwi przesuwnych Magnetyt o kolor Inox. 
System Heliodor wśród finalistów konkursu „Dobry Wzór 2016”
Bezramowy System Heliodor pojawia się wśród finalistów konkursu Dobry Wzór 2016 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Nowy produkt - potrójne tory aluminiowe
Do oferty firmy wprowadzone zostają potrójne tory aluminiowe w kolorze Anoda Naturalna (AN) dla systemów AL20 i AL25.
Powołanie Zakładu Kompletacji w Kaliszu
W związku z dynamicznym rozwojem firmy utworzony został nowy Zakład Kompletacji w Kaliszu, który obejmuje swoim zasięgiem region Kalisza, Kępna, Jarocina i Ostrowa Wielkopolskiego.
Komandor na 4 Design Days
Marka Komandor zaprezentowała swoje stoisko podczas 4 Design Days, czyli jednego z największych wydarzeń w branży meblowej z zakresu Designu, architektury skierowanej zarówno dla architektów jak i klientów ostatecznych.
2015
Superbrands 2014/2015
Firma otrzymuje tytuł Superbrands 2014/2015
Konsumencki Lider Jakości 2015
Wyróżnienie złotym godłem „Konsumencki Lider jakości 2015” w kategorii „Zabudowa wnęk i budowa szaf”
Komandor na Targach Interzum w Kolonii
Kolejny raz marka Komandor zaprezentowała swoje nowości w ofercie na Międzynarodowych Targach INTERZUM w Kolonii, które są jednym z najważniejszych wydarzeń dla przemysłu meblowego w Europie.
2014
Domykacz gazowy do drzwi podwieszanych
Wprowadzenie na rynek domykacza gazowego do systemu drzwi podwieszanych podwójnych serii AL27‐2 umożliwiającego cichy domyk drzwi. 
System bezramowy Heliodor
W ofercie firmy pojawia się innowacyjny produkt, bezramowy system drzwi przesuwnych aluminiowych AL25 HELIODOR z domykaczem Comfort Touch , wyposażonym w mechanizm „naciśnij i otwórz”.
2013
System ścianek szklanych Aurora
Wprowadzenie na rynek systemu ścianek szklanych Aurora serii AL31, z profilami aluminiowymi do wydzielania mniejszych pomieszczeń z dużych płaszczyzn.
Iluminacja świetlna szaf
Do oferty wprowadzono oświetlenie LED w postaci listew oświetleniowych do półek, wnęk oraz szuflad. 
Nowy system drzwi podwieszanych AERO-BIS
Na rynek wchodzi nowy system drzwi podwieszanych AERO-BIS serii AL27, który pozwala zastosować jako drzwi panel o grubości 38 mm. 
Konsumencki Lider Jakości 2013
Firma wyróżniona złotym godłem „Konsumencki Lider jakości 2013” w kategorii „Zabudowa wnęk i budowa szaf”
2012
Komandor świętuje swoje 20 lecie.
Rok pod hasłem Komandor od lat i na lata. Firma świętuje swoje 20 lecie.
Ekspansja oraz wdrożenia systemu komputerowego Komandor
Dalsza ekspansja oraz wdrożenia systemu komputerowego Komandor w szczególności na rynkach Afrykańskich – Egipt, Algieria, Maroko, Sudan, RPA oraz w krajach arabskich – Jordania, Liban. Firma Komandor obecna jest w 32 krajach na całym świecie. - prace końcowe nad systemem ścianek dzielących Aurora oraz systemem AERO.
2011
Zakład Produkcyjny w Indiach
Powstanie Zakładu Produkcyjnego w Indiach, wdrożenie programu komputerowego oraz udział w targach INDEX 2011 w Bombaju – oficjalny start dla marki Komandor w Indiach
Nowe systemy narożne
Rozszerzenie gamy produktów Komandor o nowe systemy. Na rynek zostają wprowadzone aluminiowe systemy narożne zewnętrznych i wewnętrznych oraz system narożny podwieszany – doskonałe do szaf typu „L”
Nowy system aluminiowy Sahara
Zakończenie prac nad nowym systemem aluminiowy Sahara i pojawienie się nowych kombinacji systemu Etiuda różniących się kształtem profili, a tym samym pozwalających kreować różne fronty szaf.
System Opal
Wprowadzenie do sprzedaży systemu Opal przeznaczonego głównie do mebli kuchennych i mebli modułowych, obejmującego 10 różnych profili przystosowanych do wypełnień ze szkła lub innych materiałów o grubości 4 mm.
DEKRA Certification sp. z. o.o.
Komandor SA otrzymał rekomendację firmy DEKRA Certification sp. z. o.o. iż spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania ISO9001:2008 w zakresie: "PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA SYSTEMÓW ZABUDOWY WNĘTRZ I SZAF WNĘKOWYCH". Certyfikat jest ważny do 30-11-2014 r.
2010
Uzupełnienie oferty drzwi podwieszanych o drzwi podwójne
Uzupełnienie oferty drzwi podwieszanych pojedynczych o drzwi podwieszane podwójne AL. 27-2, z możliwością zastosowania różnych wypełnień z każdej strony, co znacznie podnosi walory użytkowe systemu a także estetyczne samych drzwi oraz pomieszczeń, które przedzielają.
Wdrożenie do oferty drzwi składano-przesuwne
Wprowadzenie do sprzedaży systemu drzwi składano-przesuwnych Etiuda.
Zakład Kompletacji we Wrocławiu
Zakup i remont nowego obiektu przeznaczonego na Zakład Kompletacji we Wrocławiu. Obok dawnego ZK powstaje nowoczesny zakład produkcyjny z halami magazynowymi, produkcyjnymi, biurami i działem handlowym o powierzchni użytkowej 3744 m2
2009
Seria ekskluzywnych organizerów
Zwiększenie funkcjonalności produktów Komandor w poprzez wprowadzenie serii ekskluzywnych organizerów do szaf i garderób takich jak kosze aluminiowe, prawidła, wieszaki etc.
Systemy aluminiowe serii AL25, Lazuryt II, Agat II, Onyx II i Szafir
Powiększenie rodziny systemów Komandor o ulepszone, skręcane systemy aluminiowe serii AL25, Lazuryt II, Agat II, Onyx II i Szafir, które pozwalają na konstruowanie szerszych drzwi do zabudów. Prezentacja produktów oraz firmy na rynku niemieckim poprzez udział w targach w Kolonii
2008
Komandor Pomorze
Powołanie spółki Komandor Pomorze. W 2008 roku spółka zakupiła działkę o powierzchni 1 hektara wraz z halami magazynowymi i aktualnie zajmuje powierzchnię 2060m2. Komandor Pomorze zajmuje się obsługą rynku województwa pomorskiego oraz Skandynawii.
2002-2008
Remont i rozbudowa Komandor Wielkopolska
Remont i rozbudowa obiektu w Poznaniu przy ul. Jeleniogórskiej 20. W wyniku przeprowadzonych prac oddany zostaje Zakład Kompletacji o powierzchni użytkowej 2770 m2.
Ekspansja na nowe rynki europejskie
Produkty marki Komandor trafiają na rynki Austrii, Belgii, Danii, Norwegii oraz Finlandii.
Rozbudowa i remont Komandor Kraków
Rozbudowa i remont Zakładów Kompletacji na terenie Polski. Przebudowany i wyremontowany zostaje obiekt w Krakowie - powstaje obiekt o powierzchni użytkowej 3795m2.
Nowe systemy aluminiowe
Wprowadzenie na rynek nowych systemów aluminiowych serii Al. 20 Lazuryt i Art. Deco zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą podkreślić stylistykę swoich wnętrz w sposób nowoczesny i elegancki.
System drzwi uchylnych
W ofercie pojawia się system drzwi uchylnych serii Al. 22 jako uzupełnienie do systemów drzwi przesuwnych.
Budowa Zakładu Kompletacji w Łodzi
Komandor SA rozpoczyna budowę Zakładu Kompletacji w Łodzi. Nowoczesny obiekt z halą produkcyjną, magazynami oraz biurami oddany do użytku w 2006 roku zajmuje powierzchnię 4567 m2.
System aluminiowy Topaz
Poszerzenie gamy produktów o system aluminiowy Topaz do małych drzwi przesuwnych i uchylnych , doskonały zarówno do mebli modułowych jaki i kuchennych.
Linia mebli biurowych
Przygotowanie i wprowadzenie do oferty linii mebli biurowych skierowanej do firm i instytucji.
Tytuł Dobroczyńca roku 2005
Przyznanie przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce firmie Komandor SA tytułu Dobroczyńca Roku 2005 w kategorii Strategiczne Programy Społecznego Zaangażowania Firmy
Certyfikat Innowacyjności 2005
Udział Komandor SA w programie badawczym Polskiej Akademii Nauk. Firma zostaje laureatem rankingu 500 najbardziej innowacyjnych firm uzyskując Certyfikat Innowacyjności 2005.
Rozbudowa obiektu w Radomiu
Wybudowane zostają: Hala Produkcyjno-Magazynowa z Zapleczem Socjalno-Biurowym o powierzchni użytkowej 3400 m2 oraz Magazyn Surowców o powierzchni użytkowej 753 m2.
Salon firmowy Komandor w Radomiu
Rozpoczęcie budowy i uroczyste otwarcie salonu firmowego Komandor w Radomiu o powierzchni użytkowej 876m2
Złoty Lauru Konsumenta
Przyznanie przez konsumentów dla firmy Komandor prestiżowej nagrody I miejsca i Złotego Lauru Konsumenta w kategorii szaf z drzwiami przesuwnymi
Poszerzenie oferty firmy
Poszerzenie oferty firmy o system rurowy oraz system kolumnowy - jako systemy do zabudowy wnętrz i garderób
Sytem Magnetyt
Wejście na rynek nowego systemu stalowego Magnetyt, najbardziej zaawansowanego systemu stalowego łączącego w sobie moc stali z pięknem aluminium.
"Granitowy Tulipan"
Uhonorowanie Salonu Ekspozycyjnego Komandor w Radomiu przez Izbę Przemysłowo - Handlową Ziemi Radomskiej nagrodą "Granitowy Tulipan" w kategorii "Inwestycja Roku 2006.
Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży w Irlandii
Ciągłe rozszerzanie działalności na rynkach Francji, Hiszpanii, Włoch oraz dynamiczny rozwój sieci sprzedaży w Irlandii. Wejście na nowe rynki Afrykańskie i Azjatyckie oraz powstanie przedstawicielstwa na rynki środkowowschodnie – Bahrajn, ZEA, Arabia Saudyjska, Katar. Pozyskanie najdalej od Polski położonego przedstawicielstwa firmy Komandor w Nowej Zelandii.
Zakład Kompletacji Komandor Rzeszów
Zakończenie budowy magazynów i budynku administracyjnego Zakładu Kompletacji Komandor Rzeszów o powierzchni 1352,6 m2 (docelowo obiekt zostanie rozbudowany do powierzchni 2026,60 m2) na zakupionej w Rzeszowie działce o powierzchni 0,75ha. Etap ten zamyka również dotychczasową działalność w Kolbuszowej i Miłocinie.
"Diament Meblarstwa"
Wyróżnienie „Diament Meblarstwa" dla systemu kolumnowego przyznany przez portal meble.pl.
Remont i rozbudowa Zakładu Kompletacji w Bydgoszczy
Rozpoczęcie trwającego 3 lata remontu i rozbudowy Zakładu Kompletacji w Bydgoszczy. Powstaje nowoczesny obiekt z halami produkcyjnymi, biurami i powierzchniami magazynowymi o powierzchni użytkowej 4170 m2.
System drzwi podwieszanych
Prace modernizacyjne systemów rurowego i kolumnowego i wprowadzenie na rynek systemu drzwi podwieszanych pojedynczych.
Rozwój i ekspansja na rynek niemiecki
Otwarcie ekspozycji w Dreźnie oraz udział w targach.
Magazyn Profili Aluminiowych
Zakup i remont przez Komandor SA w Radomiu Magazynu Profili Aluminiowych o powierzchni użytkowej 1123 m2. Magazyn został oddany do użytkowania w 2010 roku.
1998-2006
Rozbudowa siedziby firmy
Dalsza rozbudowa siedziby firmy w Radomiu  oraz oddanie do użytku magazynu wyrobów gotowych (pow. 4000m2),  hali magazynowo- produkcyjnej i magazynu surowców.
Sieć Zakładów Kompletacji Komandor
W 1998 rozpoczęto budowę sieci Zakładów Kompletacji Komandor do obsługi programu "KOMANDOR STANDARD". Na terenie Polski powstaje 16-ście takich zakładów, za których pomocą Komandor zarządza rynkiem Polskim, a w najbliższej przyszłości będzie zarządzał rynkiem Unii Europejskiej. To także czas rozbudowy sieci dystrybucji w postaci Autoryzowanych Dealerów i Przedstawicieli Handlowych.
Fundacja
30 czerwca 1999 powstaje Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw Komandor.
Komandor Szczecin
2 marca 1999r - powołanie spółki Komandor Szczecin. Powstaje zakład, który do 2011 roku rozbudował swoją powierzchnię magazynowo-produkcyjną i obecnie zajmuje obszar 2762 m2.
Ponad 6 tysięcy pracowników
Szybki rozwój firmy. Komandor zatrudnia ponad 6 tysięcy pracowników. Wejście na nowe rynki: Niemcy, Szwecja, Tajlandia i Chiny. Następuje rozbudowa obiektu w Radomiu o Magazyn Główny z Zapleczem Socjalnym o powierzchni użytkowej 3973 m2.
Komandor Opole S.A.
1 lutego 2000r - powołanie spółki Komandor Opole SA, która powstała na bazie istniejącej od 1995 roku spółki cywilnej Autoryzowany Przedstawiciel "KOMANDOR S.A." HOROSZKIEWICZ-WACH S.C. Zakład Kompletacji mieszczący się w Opolu przy ul. Kępska 7, zajmuje obszar 1446,5 m2 powierzchni magazynowo – produkcyjno – administracyjnej. Jego zadaniem jest rozwój i obsługa sieci sprzedaży w woj. opolskim oraz powiecie raciborskim.
Zakład Kompletacji Komandor Rzeszów
1 czerwca 2000r - rozpoczęcie działalności Zakładu Kompletacji Komandor Rzeszów w miejscowości Miłocin w wynajmowanych magazynach i budynku administracyjnym o łącznej powierzchni  550m2.
Komandor Kraków S.A.
7 grudnia 2000r - powołanie spółki Komandor Kraków SA. w Krakowie, jako podmiotu odpowiedzialnego za rozbudowę sieci sprzedaży na terenie Małopolski.
Kupno działki w Markach
2001 - Komandor Market S.A. kupił działkę w Markach pod Warszawą przy ruchliwej trasie tranzytowej Warszawa – Białystok. Rozpoczęła się rozbudowa i przebudowa obiektu przeznaczonego na Zakład Kompletacji, w wyniku której powstał obiekt o powierzchni 3 863, 65m2.  Wrócono również do pierwotnej nazwy Komandor Warszawa SA.
Certyfikat DNV CERTIFICATON BV
Uzyskanie przez Zakład Produkcyjny Komandor SA w Radomiu Certyfikatu DNV CERTIFICATON BV, potwierdzającego spełnianie wymagań normy ISO 9001:2000 w zakresie projektowania i produkcji systemów zabudowy wnętrz i szaf wnękowych.
1995-1997
Dalsza ekspansja na rynki zagraniczne
Dalsza ekspansja na rynki zagraniczne i budowa sieci dystrybucji w 12 krajach Rosji, Czech, na Węgrzech oraz w Chorwacji. W Polsce to czas rozbudowy sieci sprzedaży i doskonalenia kanałów dystrybucji.

4 lipca 1995r  – dzień powołania i powstania spółki Komandor Warszawa. Zakład zajmował się prefabrykacją oraz dystrybucją systemów do drzwi przesuwanych i elementów zabudów KOMANDOR. Na początku swojej działalności spółka wynajmowała teren w Puchałach pod Raszynem. Następnie w związku z nowymi inwestycjami zakład przeniósł się na teren Zakładów Ursus jednocześnie zmieniając swoją nazwę na KOMANDOR Market S.A
1995
Umacnianie pozycji rynkowej
Komandor kreuje już 3 tyś miejsc pracy, następuje dalsza rozbudowa obiektu w Radomiu, który zajmuje już ponad 67 500 m2 powierzchni. Dzienna sprzedaż szaf to ponad 600 sztuk.
1994-1998
Program Designer
Ciągła praca i udoskonalanie programu Designer do projektowania szaf, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i technologii, aby program ten nie tylko służył do wykonywania projektów ale jednocześnie umożliwiał koordynację poszczególnych procesów produkcyjnych od projektu poprzez przesłanie do produkcji aż do końcowego wykonania i kompletacji zamówienia.
1994
"KOMANDOR STANDARD"
Uruchomienie wyspecjalizowanego programu marketingowego "KOMANDOR STANDARD" opartego na programie komputerowym dla branży drzwi przesuwnych oraz pozyskanie wielu partnerów biznesowych do tego przedsięwzięcia. To również rok, w którym rozpoczęto budowy zakładu produkcyjnego Komandor SA w Radomiu w celu uruchomienia produkcji na terenie Polski.
1993
Komandor Rzeszów
Powstanie i rozpoczęcie działalności firmy Komandor Rzeszów Jerzy Kotula. Firma została ulokowana na obrzeżach miejscowości Kolbuszowa.
1992-1994
Realizacja pierwszego etapu
Realizacja pierwszego etapu programu, który zakładał powołanie działu informatyki w celu stworzenia oprogramowania komputerowego jako narzędzia którego zadaniem było projektowanie szaf oraz wspomaganie dystrybucji na poszczególnych jej stopniach. Okres ten to także ekspansja i umacnianie pozycji na rynkach Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej (Kanada, USA, Republika Dominikany, Meksyk i Brazylia).
1992
Powstanie firmy Komandor
Powstanie firmy Komandor z inicjatywy obywateli kanadyjskich tworzących sektor rynku drzwi przesuwnych.
1986
Narodziny idei utworzenia firmy
Toronto, Kanada - narodziny idei utworzenia firmy w branży systemów drzwi przesuwnych opartej na doświadczeniach ludzi sukcesu w Ameryce Północnej oraz dokonaniach firm z branży drzwi przesuwnych na całym świecie. Opracowany program, zasadzał się głównie na doświadczeniach firm francuskich, które najbardziej pasowały do realiów rynku międzynarodowego a w szczególności rynku Unii Europejskiej i zakładał trzy etapy: 1. Pozyskanie rynku przy pomocy Autoryzowanych Przedstawicieli.
2. Zdobycie potencjału w postaci kapitału, nieruchomości , narzędzi zarządzających (kapitał ludzki, system komputerowy etc.)
3. Zarządzanie rynkiem jako lider przy współpracy Autoryzowanych Przedstawicieli.
Facebook YouTube Blog