25 lat - od szaf do eksperta w zabudowie wnętrz

25-lat-funkcjonalnych-rozwiazan

25 lat to czas wytężonej pracy i doświadczeń, które pozwoliły nam stworzyć nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania oraz produkty, za pomocą których można zaaranżować każdą prywatną lub publiczną przestrzeń, podnosząc przy tym funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. To lata, w których przeszliśmy długą drogę od samej szafy, poprzez poszczególne jej elementy, innowacyjne systemy, ciekawe elementy wnętrza, akcesoria, nowe produkty w postaci drzwi przejściowych i podwieszanych, aż do kolekcji mebli na wymiar do każdego pomieszczenia.

Efekt mijających 25 lat to ponad 1000 000 zaprojektowanych i wykonanych według indywidualnych projektów mebli na wymiar, których zadaniem było ułatwianie codziennych czynności i poprawa jakości życia naszych Klientów.
25 lat temu szafa była jedynie wstępem … dzisiaj Komandor to ekspert na rynku w zabudowie wnętrz, który idzie z duchem czasu i aktualnymi trendami.
Dziękujemy za zaufanie i za to, że możemy gościć w Waszych domach od 25 lat, pomagając następnym pokoleniom tworzyć ich własny Świat Rzeczy Poukładanych.

> 25 lat rozwiązań dla Twojego mieszkania

Nasze szafy, garderoby, łóżka, kuchnie oraz inne meble produkowane na wymiar to gwarancja doskonałej jakości, funkcjonalności i wyczucia stylu. Misternie dopasowane meble aranżują każdy nieustawny kąt i najtrudniejszą przestrzeń, a ich stylistyczna spójność sprawia, że wnętrze jest nie tylko funkcjonalne, ale i piękne.

> 25 lat rozwiązań na miarę

Meblami wykonanymi na wymiar można ergonomicznie i funkcjonalnie zagospodarować każdą przestrzeń. Dobry pomysł, dokładny pomiar i profesjonalne doradztwo pozwolą stworzyć projekt optymalnie uwzględniający indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego Klienta.

> 25 lat indywidualnych rozwiązań

Każdy wytworzony przez nas mebel jest wyjątkowy, ponieważ wynika z konkretnych oczekiwań Klienta. Nie dajemy gotowych rozwiązań, ale sugerujemy, podpowiadamy, wsłuchujemy się w potrzeby i wspólnie z Klientem projektujemy dla niego indywidualny i unikatowy mebel. Dajemy Klientom możliwość realizacji własnych marzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i odwiedź nas w Autoryzowanym Salonie Komandor, zadzwoń lub wypełnij formularz, a nasi projektanci całkowicie za darmo przygotują dla Ciebie indywidualny projekt komputerowy Twojego mebla wraz z wyceną.

 

 

Facebook YouTube Blog