Meble do Kuchni

Meble do Kuchni

W większości domów kuchnia jest zdecydowanie czymś więcej, niż tylko miejscem, w którym przyrządza się i spożywa posiłki. Właśnie dlatego konieczne zdaje się jej właściwe zaaranżowanie oraz wyposażenie.  Dajemy Państwu do wyboru bardzo zróżnicowane stylistycznie i klimatycznie fronty kuchenne min. z firmy Wiech oraz  Drewpol Osina. Szeroki wybór materiałów pozwala skomponować nie tylko atrakcyjną i funkcjonalną kuchnię, ale może również pomóc połączyć ją z sąsiednimi pomieszczeniami, na przykład z jadalnią lub salonem.  Proponujemy bardzo szeroki wybór blatów, płytmeblowych oraz innych akcesoriów, dzięki którym Państwa kuchnia nabierze niepowtarzalnego klimatu i będzie bardzo funkcjonalna.

 

 

Komfort przyrządzania posiłków zależy w dużej mierze od dobrze dobranych urządzeń z zakresu gospodarstwa domowego.  Nasze studia kuchenne mają w swojej ofercie urządzenia AGD wyselekcjonowanych producentów znanych na rynku polskim jak i zagranicznym.  Podpowiemy Państwu, na co w głównej mierze zwrócić uwagę i o czym nie zapomnieć podczas dokonywania wyboru odpowiedniego asortymentu.

Porady

  • Zabudowa kuchenna może być wykonana na planie litery „U” lub „L”. Meble mogą być także ustawione w jednym rzędzie lub na dwóch przeciwległych ścianach (kuchnia dwurzędowa) oraz tworzyć tzw. wyspę.
  • Dobrze zaplanowana kuchnia dzieli się na 5 stref: przechowywanie żywności, przygotowywanie posiłków,  przechowywanie środków czystości i odpadków, przechowywanie sztućców i zastawy.
  • Kuchnia powinna być w pełni ergonomiczna. Wówczas będziemy mogli zaoszczędzić czas podczas gotowania i w pełni wykorzystać miejsce, gdzie trzymamy mały sprzęt AGD oraz zastawę stołową. Podczas planowania aranżacji kuchni warto wziąć pod uwagę każdą, nawet najmniejszą przestrzeń, którą za pomocą nowoczesnych akcesoriów można w pełni zagospodarować.
Facebook YouTube Blog