Instytucje/biura

Instytucje/biura

W pracy spędzamy większą część dnia, dlatego Komandor wie, jak ważne jest by było to miejsce, w którym się dobrze czujemy. Dobrze zaplanowana przestrzeń z meblami Komandor pozwala stworzyć miejsce pracy, które sprzyja koncentracji i pozwala wydajnie pracować przez cały dzień. Eleganckie i zaprojektowane ze smakiem wnętrze podnosi prestiż firmy i jest jej wizytówką.

Nasze meble z drzwiami przesuwanymi wraz z systemem regałów i biurek tworzą odpowiedni charakter pomieszczenia i poprawiają jego funkcjonalność. Przesuwane drzwi pozwalają w każdej chwili ukryć firmowe dokumenty, segregatory czy teczki, doskonale przy tym dostosowując się do charakteru i klimatu wnętrza. Biuro nie musi być kojarzone z nieprzyjaznym klimatem, ale poprzez odpowiednią aranżacje, może nabrać przytulnego i miłego a jednocześnie profesjonalnego charakteru.


 

Więcej zdjęć z aranżacją biur można znaleźć w zakładce GALERIA. Wszystkich zainteresowanych kompleksowym projektem urządzenia biura prosimy o kontakt z najbliższym Zakładem lub przy pomocy formularza zgłoszeniowego Zamów bezpłatny pomiar”.

Facebook YouTube Blog