Partner Handlowy

Partnerem Handlowym (PH) może zostać każdy podmiot posiadający osobowość prawną lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, która podpiszę umowę o współpracy z firmą Komandor. Najlepszymi kandydatami są osoby ambitne o wysokiej kulturze osobistej oraz profesjonalnym sposobie bycia. Partner Handlowy może, ale nie musi dysponować własną ekspozycją, a jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie zleceń, robienie wstępnych wycen oraz alternatywnie przeprowadzenie pomiarów oraz projektowanie zabudów.

Partner Handlowy może współpracować z firmą Komandor w dwojaki sposób, PH z ekspozycją lub PH bez ekspozycji.

Nasze oczekiwania wobec PH:

  • prowadzenie zarejestrowanej działalności gospodarczej
  • w przypadku zainteresowania formą współpracy na bazie umowy PH z ekspozycją, posiadanie miejsca na ekspozycję prezentującą ofertę firmy Komandor
  • alternatywnie osobę odpowiedzialną za obsługę ekspozycji, projektowanie i pomiar u klienta

Komandor oferuje PH:

  • bezpłatne szkolenia pracowników z asortymentu i oprogramowania
  • wyposażenie ekspozycji- wykonanie szafy oraz innych mebli wolnostojących
  • pakiet próbników wzorników, materiałów marketingowych
  • wsparcie reklamowe

W ramach współpracy Komandor zapewni wszelką niezbędną pomoc podczas rozpoczęcia współpracy oraz w zakresie szkoleń i przygotowania merytorycznego PH.

Na terytorium woj. śląskiego poszukujemy Partnerów Handlowych w następujących miastach: Siewierz, Jaworzno, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Kłobuck, Myszków, Miasteczko Śląskie, Pyskowice, Bieruń, Szczekociny.

Jeśli uważasz, że Twoje miejsce jest wśród nas i chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, prosimy o kontakt:

Komandor Śląsk S.A.
Marcel Lisiak

Specjalista ds. Marketingu
tel. 605 556 447
mlisiak@komandor.pl 

Formularz kontaktowy

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandor S.A. z siedzibą w Radomiu (26-600) ul. Potkanowska 50, NIP: 817-10-04-109 oraz właściwy autoryzowany dealer marki Komandor, któremu będą przekazane Państwa dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny w celu przedstawienia Państwu oferty lub wykonania ewentualnego pomiaru przed złożeniem oferty. Pobierz listę dealerów. Podane przez Państwa dane osobowe (dane identyfikacyjne, dane kontaktowe oraz korespondencyjne, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystane przez w/w administratorów wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: zobacz więcej

Facebook YouTube Blog