Nasi Partnerzy

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A. jest spółką z wieloletnim stażem, posiadającą doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną i wykwalifikowaną załogę oferującą kompleksową realizację inwestycji "pod klucz", prace remontowe i modernizacyjne w zakresie budownictwa: mieszkaniowego, użyteczności publicznej, przemysłowego, czy inżynieryjnego
http://www.dombud.pl

Firma BUDLUX zajmuje się kompleksowymi remontami, adaptacją pomieszczeń oraz wykończeniem wnętrz w wysokim standardzie. Realizujemy projekty naszych klientów z należytą starannością. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologi i materiałów budowlanych. Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa i gwarancja na wykonaną usługę
http://www.budlux-gliwice.pl

Wykonujemy usługi w zakresie: architektury budynków, architektury wnętrz i aranżacji. W naszej ofercie są m.in.: projekty budynków mieszkalnych i komercyjnych. Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych, projekty aranżacji wnętrz komercyjnych oraz wnętrz użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w projektowaniu sklepów.
Dzięki wieloletnim doświadczeniom wypracowaliśmy szereg unikalnych narzędzi i technik, które pozwalają nam realizować projekty sieci sprzedaży liczącej kilkaset punktów oraz unikalne koncepty spójne z filozofią marki.
http://www.betonhouse.pl/

Specjalizujemy się w projektach nietypowych indywidualnych, dostosowanych do potrzeb naszych klientów, nie boimy się trudnych wyzwań projektów skrojonych pod budżet, do wymiarów nietypowej działki, czy też projektów wymagających trudnych uzgodnień z urzędami czy konserwatorem zabytków wieloletnie doświadczenie to dla nas najlepsze referencje.
http://www.studio-bb.pl

Jesteśmy firmą, która powstała z marzenia i pasji  jej założyciela - Justyny Walczyńskiej, która od 1997 roku oferuje Państwu najlepszą usługę pośrednictwa w branży nieruchomości. W tym celu kształci i zatrudnia ludzi z pasją i wizją tworzenia firmy, której dewiza „tak indywidualni jak wasze wymagania” jest kluczem do pełnego zadowolenia naszych klientów i sukcesu naszej firmy.
http://www.format.nieruchomosci.pl/ 

W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami stawiamy na profesjonalizm.Przynależność do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami obliguje nas do bezwarunkowego przestrzegania standardów zawodowych oraz zasad etyki. Zapewniamy naszym klientom fachową pomoc, kompetentną obsługę oraz bezpieczeństwo podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
http://www.nieruchomoscigwiazda.pl/

Facebook YouTube Blog