Funkcjonalność mebli Komandor – system kolumnowy Orto

Meble Komandor to od ponad 25 lat synonim wysokiej jakości oraz funkcjonalności szaf, garderób oraz mebli na wymiar do całego mieszkania. Niezwykle ważne jest dla nas aby nieustannie poszerzać naszą ofertę o rozwiązania, które nie tylko ułatwią Państwu codzienne obowiązki, a także będą stanowiły piękną ozdobę wnętrza.

Jedną z naszych ostatnich nowości, która już zyskał uznanie naszych Klientów oraz branży meblarskiej otrzymując prestiżową nagrodę Diament Meblarstwa 2018 jest system kolumnowy Orto. Orto to nie tylko szalenie designerska garderoba, ale także nowoczesna szafka RTV do salonu, niebanalna biblioteczka w jadalni, a także funkcjonalna zabudowa w przedpokoju oraz gabinecie.
Zatem w czym tkwi tajemnica tak szerokiego zastosowania systemu? Sekret tkwi w jego profilu nośnym, na którym opiera się cała konstrukcja. Profil nośny systemu Orto stanowi swojego rodzaju podstawę, do której według naszej potrzeby możemy zamontować półki, szuflady, szafki lub drążki. Właśnie takie rozwiązanie daje niemal nieograniczone pole do popisu podczas kreowania mebli i regałów dostosowując system do wystroju i charakteru naszego wnętrza.System kolumnowy Orto to nowoczesny i szalenie oryginalny system, dostępny w odcieniach bieli, anody naturalnej i matowego grafitu. Orto szczególnie efektownie wygląda w jasnych i przestronnych wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym oraz minimalistycznym.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z naszymi Ekspertami od zabudowy wnętrz w Salonie Fabrycznym Komandor, przy ul. Jeleniogórskiej 20 w Poznaniu, którzy pomogą zaprojektować zabudowę w systemie Orto idealnie pasującą do Państwa wnętrza. Na bezpłatny pomiar można także umówić się TUTAJ.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog