Funkcjonalność mebli Komandor – biurko

Komandor od 25 lat wykonuje dla swoich Klientów wyjątkowe meble na wymiar do całego mieszkania, biur, a także budynków użyteczności publicznej.

 

W pracy przy biurku spędzamy nawet kilka godzin dziennie, dlatego tak ważna jest ergonomia mebla, a także jego funkcjonalność.
W Komandor wiemy, jak ważnym meblem w codziennej pracy jest biurko. I nie ważne czy ma ono stanąć w domowym gabinecie, biurze czy pokoju ucznia, za każdym razem musi być ono idealnie dopasowane do potrzeb swojego użytkownika. Dlatego warto pomyśleć nad takim biurkiem, które zostanie zaprojektowane pod nas, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i charakterem wykonywanej pracy.
Dla naszych Klientów możemy wykonać biurko w dowolnym kształcie, wymiarze lub kolorze co jest to szczególnie ważne kiedy zależy nam na tym aby biurko komponowało się z naszym salonem, w którym mamy wydzieloną strefę biurową lub pokoju ucznia gdzie mebel nie powinien być nudny i jak najlepiej odzwierciedlał charakter dziecka.

Jednak biurko to nie tylko blat i nogi, to również możliwość dodania do niego szuflad o różnej głębokości, wysuwanej półki na klawiaturę od komputera, nadstawki, aby segregatory z dokumentami były zawsze pod ręką lub kontenera, który może być mobilny lub na stałe przymocowany do biurka. To tylko przykłady dodatkowych atrybutów naszego mebla. Wariantów jest naprawdę wiele i w tym przypadku może ograniczać nas jedynie technologia.
Zapraszamy na spotkanie z naszymi Projektantami do Salonu Fabrycznego Komandor, którzy pomogą zaprojektować biurko na wymiar idealnie skrojone do Państwa potrzeb.

 

 Zobacz podobne artykuły:

Funkcjonalność mebli Komandor - Biblioteczka

Funkcjonalność mebli Komandor - Meblościanka

Funkcjonalność mebli Komandor - Szafa gospodarcza

Funkcjonalność mebli Komandor - Garderoba

Funkcjonalność mebli Komandor - Stół do jadalni

Funkcjonalność mebli Komandor - Drzwi podwieszane

Funkcjonalność mebli Komandor - Lustro obrotowe

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog