Właściciel Salonu Marki Komandor

Województwo łódzkie:

Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Kutno, Poddębice, Sieradz, Wieruszów, Pajęczno, Bełchatów

Województwo świętokrzyskie:

Kielce, Starachowice, Końskie, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Busko-Zdrój

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych architekturą wnętrz, które chcą na bazie produktów, wiedzy i 25-letniego doświadczenia marki KOMANDOR stworzyć swój własny, dochodowy biznes.

Główne obowiązki:

  • Posiadanie ekspozycji mebli Komandor na terenie własnego sklepu lub dedykowanej ekspozycji/salonu mebli Komandor (minimalna powierzchnia de ustalenia)
  • Oznakowanie zewnętrzne jak i wewnętrzne ekspozycji.
  • Konieczność przeszkolenia obsługi (szkolenia zapewnia Komandor)
  • W zależności od wybranej formy współpracy posiadanie własnej ekpiy monterskiej i osoby wykonującej pomiary.
  • Oznakowanie samochodu montażowego przy współpracy jako Autoryzowany Dealer.
  • Przestrzeganie zasad obsługi Klienta zgodnych z wymaganiami sieci.

Będąc naszym partnerem zyskujesz:

  • Dostęp do szerokiej oferty asortymentowej zabudowy wnętrz, systemów drzwi przesuwnych i mebli na gotowo
  • Pomoc w aranżacji profesjonalnej ekspozycji
  • Szkolenie z obsługi programu do projektowania i wyceny mebli, montażu i pomiaru u klienta
  • Długoletnią i stabilną współpracę
  • Wsparcie opiekuna sieci sprzedaży w zakresie marketingu, organizacji i materiałów reklamowych
  • Pomoc w rozreklamowaniu swojego punku oraz wsparcie w sfinansowaniu ekspozycji
  • Szyld rozpoznawalnej marki
  • Bardzo korzystny system rat bez oprocentowania dla wszystkich Klientów
  • Udział w ogólnopolskich sieciowych działaniach marketingowych jak targi czy konferencje
  • Dołącz do Komandora, jeśli:
  • Prowadzisz lub chcesz prowadzić własny biznes, szczególnie w branży budowlanej, remontowej, architektury czy wystroju wnętrz
  • Studiujesz architekturę wnętrz lub właśnie ukończyłeś studia i szukasz swojego miejsca w zawodzie
  • Posiadasz lub jesteś gotów znaleźć obiekt z powierzchnią ekspozycyjną min. 30 m2
  • Chcesz rozwinąć lub rozszerzyć profil swojej działalności
  • Masz doświadczenie w handlu / marketingu

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres pracalodz@komandor.pl w temacie wiadomości wpisując: "Oferta Pracy na stanowisko Właściciela Salonu Marki Komandor"

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."