Projektant Mebli Komandor

Miejsce pracy:

Łódź

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klienta w punkcie, a następnie dokonanie u niego pomiarów i przygotowanie zamówienia do produkcji.

Główne obowiązki:

  • Obsługa Klientów w salonie fabrycznym Komandor (Łódź, ul. Pojezierska 95)
  • Przygotowywanie ofert i projektów dla Klientów
  • Wspieranie Klientów w wyborze produktu
  • Przygotowywanie wycen dla Klientów
  • Umawianie pomiarów u Klientów w domu (dla siebie)
  • Wykonywanie pomiarów w domu Klienta, podpisanie zamówienia
  • Wysłanie zamówień do produkcji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku salonu fabrycznego oraz wsparcie przy pracach ekspozycyjnych w salonie. Każdy projektant samodzielnie decyduje ile godzin spędza w salonie fabrycznym (od 1/3 etatu do pełnego etatu)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunek architektura wnętrz, lub w trakcie studiów
  • Zainteresowanie projektowaniem wnętrz
  • Umiejętność prowadzenie skutecznej rozmowy z Klientem
  • Obserwowanie aktualnych trendów na rynku wnętrzarskim
  • Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu wnętrz

Oferta:

  • Praca na podstawie umowy o pracę na wybraną część etatu lub na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjna prowizja od wartości zrealizowanych zleceń

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres pracalodz@komandor.pl w temacie wiadomości wpisując: "Oferta Pracy na stanowisko Projektanta Mebli Komandor"

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."