Praktykant w dziale Marketingu

Miejsce pracy:

Łódź

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodych osób, które chcą zdobyć pierwsze szlify w prawdziwej firmie. Komandor nie jest korporacją, więc podczas praktyk liczymy każdego dnia na Twoją inwencję i pomysłowość!

Co będę robił na praktykach:

    • Parzył kawę??? Tak, ale tylko dla siebie, lub osób z którymi będziesz prowadził rozmowy w imieniu firmy!
    • A tak na poważnie, dla praktykantów planujemy następujące zajęcia:
    • przygotowywanie i redagowanie mailingu do Klientów firmy
    • redagowanie postów i prowadzenie działań na FB i Instagramie firmy
    • praca na stronie internetowej - wprowadzanie ulepszeń, nauka pracy z systemem CMS
    • nauka obsługi Klientów, rozpoznawanie potrzeb Klientów i sugerowanie działań prowadzących do podniesienia jakości obsługi.
    • wszelkie inne działania, pomysły własne i inwencja będą mile widziane!

    Wymagania:

    • Zainteresowanie marketingiem, sprzedażą
    • aktywny status studenta (różne kierunki, ważne aby marketing i praca z Klientem sprawiały Ci przyjemność)
    • Chęć zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.

    Czas trwania:

    Czas trwania praktyk jest uzależniony od Ciebie. Ponieważ są to praktyki bezpłatne Ty decydujesz jak długo chcesz z nami zostać. Na początku wspólnie z opiekunem praktyk ustalasz grafik, z którego później musisz się wywiązać. Dla najlepszych osób planujemy również praktyki płatne, bądź stałą współpracę.

    Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres pracalodz@komandor.pl w temacie wiadomości wpisując: "Praktykant"

    Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    YouTube Blog