Operator okleiniarki

Miejsce pracy:

Łódź

Główne obowiązki:

  • nauka obsługi oraz samodzielna obsługa maszyny okleinującej płyty laminowane
  • wykonywanie zadań zleconych przez kierownika produkcji
  • utrzymywanie porządku oraz czystości w miejscu pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zakładzie produkcyjnym w Łodzi (Bałuty)
  • praca jednozmianowa
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość pracy na innym stanowisku na hali produkcyjnej, w zależności od posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres pracalodz@komandor.pl w temacie wiadomości wpisując: "Operator okleiniarki"

Informacje można również uzyskać telefonicznie u Kierownika Produkcji - Tomasz Rudnicki - 607073711

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."