Ekipa Monerska

Samodzielna ekipa monterska

Opis stanowiska:

Poszukujemy samodzielnych ekip monterski do współpracy przy montażu szaf, garderób, mebli oraz mebli kuchennych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu mebli
  • Własny samochód
  • Własne narzędzia
  • Dyspozycyjność

Istnieje również możliwość pracy przy wykorzystaniu samochodu firmowego i narzędzi firmowych, jednak wiąże się to z niższą prowizją.

Dobra samodzielna ekipa monterska po odliczeniu kosztów jest w stanie zarobić około 6000-8000 zł miesięcznie. Wszystko zależy od jakości wykonywanego montażu i tempa pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres pracalodz@komandor.pl w temacie wiadomości wpisując: "Ekipa monterska"

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

YouTube Blog