Stwórz wnętrze z charakterem

Dowiedz się więcej

Zamów
bezpłatny projekt i wycenę

Skorzystaj

Komandor Łódź S.A. - salon fabryczny

ul. Pojezierska 95, Łódź
tel. 42 640 70 00 tel. kom. 691 542 443 fax 42 613 30 51
e-mail: centrum@komandor.pl

godz. otwarcia: pn.-pt.: 8-18, sob.: 9-14

 

Salon firmowy Komandor Łódź 

Zapraszamy do największego salonu  Komandora w województwie łódzkim, który mieści się  przy ulicy Pojezierskiej 95 w Łodzi. Jesteśmy wiodącym producentem szaf na wymiar z drzwiami przesuwnymi. W ofercie posiadamy również szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych zabudów meblowych do wszystkich pomieszczeń takich jak: salon, sypialnia, pokój dziecięcy, biuro, poddasze, garderoba, kuchnia. Nie są to meble seryjne, a takie które są specjalnie dopasowane do Państwa potrzeb i na miarę Państwa możliwości. Komandor to meble na wymiar! 

W salonie Komandora w Łodzi projektanci pomogą Państwu zaprojektować Twoją wymarzoną szafę na wymiar, garderobę, drzwi przesuwne, łóżko, kuchnie czy inne meble na wymiar, dobrać odpowiednie materiały oraz pomogą ustalić jak ma wyglądać jej środek, tak aby wykorzystać każdy centymetr.

Sen z powiek spędza Państwu temat szafy pod skosem? Nie daje spokoju zagospodarowanie garderoby? Przeraża wybór drzwi w szafie z drzwiami przesuwnymi, albo jak dobrać korpusy do szafek w kuchni?- Skorzystaj z rad eksperta od zabudowy wnętrz! 

Na Ekspozycji możecie Państwo zobaczyć wiele funkcjonalnych rozwiązań, zaczerpnąć inspiracji i w wielu przypadkach zobaczyć jak wybrany materiał wygląda na większej powierzchni. Na ponad 200 m2 przedstawione zostały szafy na wymiar, niezawodne drzwi przesuwne, funkcjonalne garderoby oraz inne meble na wymiar wykonanych wg indywidualnego projektu. Przy salonie znajduje się magazyn oraz produkcja i jeśli na ekspozycji nie będzie interesującego Państwa materiału chociażby płyty, bądź szkła w interesującym Państwa kolorze to w oka mgnieniu dostarczymy wzór  interesujących Państwa materiałów. 

Nasz salon meblowy jest przyjazny dzieciom! Nie obawiaj się iż Państwa pociechy będą się u nas nudzić. W specjalnie przygotowanym kąciku będą mogły same narysować szafę….. przepraszam dom dla swoich pluszowych przyjaciół, poczytać bajki, poukładać puzzle, a Państwo spokojnie zaprojektują swoje meble na wymiar. 

Firma Komandor posiada dedykowany program do wizualizacji, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie zostanie przygotowany dla Państwa indywidualny projekt pokazujący wybraną kolorystykę, rodzaj frontów do szafy, czy wyposażenie wnętrza. W jednej chwili można zobaczyć jak Państwa szafa będzie się prezentowała w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych czy to płycie, czy też w szkle. Dzięki temu będą mogli Państwo od razu ocenić czy dany wybór jest odpowiedni do wnętrza w którym stanąć ma zabudowa wnęk, szafa, garderoba czy inne meble Komandora. 

Problem parkowania samochodu w zatłoczonych centach handlowych, czy w wąskich uliczkach nas nie dotyczy, gdyż przy naszym Salonie Komandor w Łodzi posiadamy duży parking przeznaczony wyłącznie dla naszych klientów.

Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz - Szafy - Garderoby - Drzwi Przesuwne - Łóżka - Komody - Kuchnie - Meble na wymiar.


Facebook YouTube Blog