Współpraca

Jeżeli interesujesz się branżą meblarską lub masz doświadczenie w montażu mebli dołącz do naszego grona. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, znane na rynku produkty wysokiej jakości i komputerowe oprogramowanie do projektowania. Jesteśmy liderem w branży systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnęk. Przez ponad 20 lat obecności na rynku, stworzyliśmy nie tylko prężnie działającą sieć dystrybucji, ale przede wszystkim rozpoznawalną markę znaną już na całym świecie. Jeśli uważasz, że Twoje miejsce jest wśród nas, wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat współpracy.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandor Bydgoszcz S.A. z siedzibą 85-776 Bydgoszcz, ul. Łowicka 42, NIP: 5542513879. Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystane przez Administratora wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: zobacz więcej

Architekci

Zawód architekta wiąże się z organizowaniem przestrzeni życiowej, która ma być spełnieniem marzeń i oczekiwań klientów. Poprzez aranżację wnętrz staracie się Państwo, aby przestrzeń odpowiadała indywidualnym potrzebom każdego klienta. Profesjonalizm wykonania projektu, dbałość o szczegóły oraz znalezienie najlepszych rozwiązań jest podstawą sukcesu każdego architekta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest to zadanie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Współpraca z nami jest idealnym rozwiązaniem dla architektów, którzy mogą pełnić rolę projektantów pozyskujących zamówienia i sporządzających projekty zabudów w programie komputerowym Komandor, bądź mogą swoją współpracę ograniczać do zgłoszenia potrzeby pomiaru i sporządzenia projektu przez jednego z Przedstawicieli Handlowych lub Autoryzowanych Dealerów. Po wykonaniu zlecenia architektowi należy się prowizja stanowiąca określony % wartości zlecenia.

Oferując produkty i usługi wysokiej jakości oraz obsługę zamówień poprzez zaawansowane oprogramowanie komputerowe sprawiamy, że współpraca przynosi wiele korzyści i satysfakcję z możliwości kompleksowej obsługi klienta. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o wypełnienie powyższego formularza.

Developerzy

Rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania spowodowało dynamiczny rozwój w sektorze budowlanym prowadzący do powiększającej się z roku na rok ilości oddawanych do użytku nowych domów i mieszkań. Wraz z tym, rosną oczekiwania klientów odnoszące się do standardu wyposażenia nowo oddanego mieszkania. Klienci poza białym montażem oczekują od spółdzielni mieszkaniowych czy developerów czegoś więcej w kwestii wyposażenia wnętrz. Bardzo często w planie mieszkania napotykamy na bezużyteczne wnęki, których praktycznie nie możemy wykorzystać w inny sposób jak tylko zabudować je funkcjonalną i elegancką szafą. Dlatego też kierujemy swoją ofertę do spółdzielni mieszkaniowych i developerów, którym możemy zaproponować przy dużych zamówieniach powtarzających się zabudów bardzo korzystne warunki współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów przejawiającą się w wysokiej klasy materiałach oraz doskonałym montażu. Oferujemy kompleksową obsługę zamówienia począwszy od przeprowadzenia pomiarów, poprzez doradztwo naszych projektantów do stworzenia projektu każdej zabudowy. Dysponując wieloma grupami montażowymi gwarantujemy wysoką jakość wykonania i tak ważną w budownictwie terminowość. Współpracujemy również przy wykonywaniu i aranżacji mieszkań pokazowych w oddawanych inwestycjach. Taka forma współpracy cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród inwestorów jak i klientów indywidualnych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z najbliższym Zakładem Kompletacji lub wypełnienie powyższego formularza.

Facebook YouTube Blog