Zakład Produkcyjny XXI wieku

Zakład Produkcyjny Komandor Bydgoszcz SA to serce prężnie i profesjonalnie działającej firmy będącej od 25 lat liderem na polskim rynku mebli na wymiar.  Najnowocześniejszy park maszynowy, wysoce wykwalifikowani pracownicy produkcji oraz nowatorskie podejście do zarządzania firmą pozwala nam na kreowanie trendów w meblarstwie, będących odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Wszystko to wsparte przez naszych doświadczonych projektantów oraz grupy monterskie tworzy jeden sprawnie działający organizm, który z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji. Świat mebli nie ma dla nas tajemnic i ograniczeń. 

Zakład Produkcyjny Komandor Bydgoszcz SA wraz Salonem Produkcyjnym i Hurtownią Komandor położony jest w bliskim sąsiedztwie IKEA Bydgoszcz. Zgromadziliśmy to najnowocześniejsze maszyny do obróbki, cięcia i oklejania płyty meblowej, maszyny do obróbki szkła, profili aluminiowych oraz zautomatyzowane systemy pakowania. Wszystko to z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych i z dbałością o środowisko.

Zakład Komandor Bydgoszcz SA to także nieprzebrane powierzchnie magazynowe gdzie zgromadzone zostały materiały niezbędne do stworzenia wszelkich rodzajów mebli na wymiar w oparciu o najnowsze wzory dekorów firmy Kronopol i Egger, ekoszkło lakierowane firmy Mochnik oraz akcesoria meblowe Hettich i Blum . Ofertę tę uzupełniają setki innych materiałów i akcesoriów tak aby każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie z zachowaniem najwyższej jakości i trwałości oraz dbałością o środowisko.

 

 

 

 

 

 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog