Co nowego?

TYLKO W OFERCIE KOMANDORA 

Orto, Sleek oraz systemy drzwi uchylnych to najnowsze linie produktów Komandor, otwierające przed klientami kolejne możliwości aranżacyjne mieszkań, domów, biur. 

           System Orto w kolorze anody naturalnej - nowoczesna, otwarta zabudowa do przedpokoju.

   

 

System uchylny Szafir AL25 w kolorze złotym  do wykorzystania w zabudowie wąskich wnęk.

TO MY KREUJEMY PIĘKNO

Systemy ORTO, SLEEK oraz GRAFITOWY SZAFIR to nowe postrzeganie piękna oraz podstawowych barw, które wpływają na postrzeganie nowoczesnych jaki i klasyczny dekorów płyt meblowych.

 

LETNIE NOWOŚCI ROKU 2017

Drzwi ze skosem w w systemie AL25 szafir i lazuryt, wieszak na torebki, organizery do szuflad oraz szuflada sejf to nowości Komandora na lato roku 2017. Wysoka jakość, nadzwyczajny design i ergonomia - wszystko aby Państwa szafy nabrały niepowtarzalnego charakteru i funkcjonalności.

 

NOWY SALON W BYDGOSZCZY

Odpowiadając na Państwa uwagi i w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze produkty otworzyliśmy nowy Salon Firmowy w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej 28/1. Na powierzchni ponad 150m2 oddajemy do Państwa dyspozycji szafy, garderoby, kuchnie stanowiące wzór jakości i nowoczesnego designu - ZAPRASZAMY.

 

NOWY KOLOR W OFERCIE KOMANDOR BYDGOSZCZ SA

Grafit to odmiana węgla - teraz to także nowy kolor matowych okuć szaf w ofercie Komandora. Jako pierwsi i jedyni w Polsce oddajemy w Państwa ręce najwyższą jakość i elegancję. Odkrywając nową ścieżkę barw i możliwości aranżacji wnętrz.

 

 

SYSTEMY ORGANIZERÓW MOCCA

Komandor Bydgoszcz S.A. poszerza swoją ofertę o nowe wzory organizerów w kolorze MOCCA. Seria obejmuje 10 nowych produktów, które pozwalają na funkcjonalne zaprojektowanie każdej szafy, a różnorodność rozwiązań zadowoli najbardziej wymagających klientów.

 

class="inline-center" Drążek Mocca

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog