Stwórz wnętrze z charakterem

Dowiedz się więcej

Zamów
bezpłatny projekt i wycenę

Skorzystaj

 

Salon firmowy Komandor Kielce

Zapraszamy do salonu Komandora w przy ulicy ul. Świętokrzyskiej 20. Atutem  tego salonu jest to iż znajduje się w największej galerii handlowej – Galerii Echo w Kielcach. Przy okazji robiąc zakupy, możesz sprawdzić naszą oferty, przygotować bezpłatną wycenę i skorzystać z rad profesjonalistów. Długie godziny pracy salonu pozwolą każdemu, nawet tym najbardziej zapracowanym przyjść i zaprojektować  każdy meble na wymiar. Bo Komandor to nie tylko szafy z drzwiami przesuwnymi, ale i garderoby, drzwi przesuwne, kuchnie czy inne meble na wymiar.

Doświadczeni projektanci podchodzą do każdego klienta indywidualnie dlatego pomogą Państwu zaprojektować wymarzoną szafę, funkcjonalną garderobę, wygodne biurko, niezawodne drzwi przesuwne, dostosowaną komodę oraz szereg innych mebli na wymiar.

Szeroka gama materiałowa, pozwoli na dostosowanie mebla do każdego wnętrza. Na Ekspozycji możecie Państwo zobaczyć wiele funkcjonalnych rozwiązań, zaczerpnąć inspiracji a z dostępnych próbek płyt, szkieł, luster, ratanów, wzorów 3d, fototapet, bambusów i wielu innych,  wybrać te które najlepiej oddadzą klimat Państwa pomieszczeń.

Komandor jest ekspertem od zabudowy wnętrz- wszystkich wnętrz! Dlatego też szafa pod skosem, nietypowa przestrzeń na garderobę,  czy nietypowy meble nie stanowią dla nas problemu. To wszystko dlatego iż produkujemy dla Państwa zabudowę na wymiar, dostosowane do Państwa możliwości i potrzeb.

Firma Komandor posiada dedykowany program do wizualizacji, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie zostanie przygotowany dla Państwa indywidualny projekt pokazujący wybraną kolorystykę, rodzaj frontów do szafy, zaprojektowaną ergonomie wnętrza zabudowy. W jednej chwili możesz zobaczyć jak Twoja szafa będzie wyglądała w danym dekorze płyty, jak fronty Twojej szafy będą wyglądały w tym właśnie kolorze szkła. Dzięki temu będą mogli Państwo od razu ocenić czy dany wybór materiałowy jest odpowiedni do wnętrza aranżowanego mieszkania czy domu.

Program po wybraniu przez Państwa materiałów i wspólnym przygotowanym wraz z projektantem indywidualnego projektu pozwoli bardzo szybko uzyskać informację ile będzie kosztować zabudowa spełniająca  Twoje oczekiwania.

Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz - Szafy - Garderoby - Drzwi Przesuwne - Łóżka - Komody - Kuchnie - Meble na wymiar.


Facebook YouTube Blog