Stwórz wnętrze z charakterem

Dowiedz się więcej

Zamów
bezpłatny projekt i wycenę

Skorzystaj

Salon firmowy Komandor Katowice

ul. Hallera 70, 40-320 Katowice
tel. 32 269 09 09, 32 258 73 23, 32 259 92 25
e-mail: haller@komandor.pl

godz. otwarcia: pn.-sob.: 10-19

 

Salon firmowy Komandor Katowice

Zapraszamy do naszego największego salonu ekspozycyjnego w Polsce, który znajduje się przy ul. Hallera 70 (przy Al. Roździeńskiego). Na ponad 600 m2 przedstawione zostało wiele propozycji aranżacji pomieszczeń z wykorzystaniem produktów Komandor takich jak szafy, garderoby, łóżka, komody, meble RTV, drzwi przesuwne, kuchnie na wymiar czy inne meble na wymiar.

Odwiedź nasz salon firmowy i skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów przy wyborze czy zaprojektowaniu szafy i mebli na wymiar. Dzięki naszym projektantom możesz być pewny, że spełnią one Twoje potrzeby w 100%. Nasi projektanci zaproponują Ci najlepsze rozwiązania, niezwykle praktyczne projekty, które będą zgodne zarówno z Twoimi oczekiwaniami jak i z aktualnymi trendami.

Odwiedzając nasz firmowy salon w Katowicach uzyskujesz też możliwość zobaczenia na żywo wielu aranżacji i gotowych zestawów mebli. Sprawdź jak działają drzwi przesuwne, odwiedź nasze niesamowite garderoby, zaprojektuj szafę lub swoje własne meble na wymiar do całego mieszkania, które będą służyć Ci latami!

Nie czekaj dłużej - zapraszamy do naszego salonu Komandor, gdzie zarówno wycena jak i projekt jest całkowicie bezpłatna.

Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz - Szafy - Garderoby - Drzwi Przesuwne - Łóżka - Komody - Kuchnie - Meble na wymiar.


Facebook YouTube Blog