Stwórz wnętrze z charakterem

Dowiedz się więcej

Zamów
bezpłatny pomiar

Salon Firmowy Komandor

ul. Pszczyńska 192 (Galeria ReForma), 44-100 Gliwice
tel. 32 416 70 15 kom. 693 913 131
e-mail: gliwice.pszczynska@komandor.pl

godz. otwarcia: pn.-sob.: 10-19, niedz.: 10-16

 

Salon firmowy Komandor Gliwice

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Komandor w Gliwicach, który znajduje się w Galerii Reforma w sąsiedztwie innych znanych marek na rynku wyposażenia wnętrz. Doskonała lokalizacja oraz wiele miejsc parkingowych pozwolą łatwo i szybko dotrzeć do naszego salonu. Znajdą u nas Państwo nie tylko szafy z drzwiami przesuwnymi, ale również garderoby, biblioteczki, kuchnie, drzwi przesuwne oraz inne meble na wymiar. 

Podczas wizyty nasi doświadczeni projektanci doradzą oraz w kilka minut zaprojektują, wycenią Twój wymarzony mebel - niezależnie czy będzie to praktyczna szafa, pojemna i funkcjonalna garderoba, niezawodne drzwi przesuwne, idealnie dopasowana kuchnia na wymiar, czy jakikolwiek inne zaprojektowane na Państwa życzenie meble na wymiar. Dzięki dużemu wyborowi materiałów oraz bogatej gamie kolorystycznej zaprojektujemy oraz wykonamy mebel, który będzie idealnie pasował do Państwa wnętrza.

Nie czekaj, zapraszamy już dzisiaj - zaufaj Komandorowi, liderowi na rynku szaf, garderób oraz mebli na wymiar - pamiętaj wycena i projekt jest całkowicie darmowa.

Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz - Szafy - Garderoby - Drzwi Przesuwne - Biblioteczki - Meble RTV - Łóżka - Stoliki nocne - Komody - Kuchnie - Meble na wymiar.


Facebook YouTube Blog