Stwórz wnętrze z charakterem

Dowiedz się więcej

Zamów
bezpłatny pomiar

Salon firmowy Częstochowa

ul. Drogowców 29A, 42-200 Częstochowa
tel. 34 389 29 29, tel. kom. 512 167 900
e-mail: czestochowa@komandor.pl

godz. otwarcia: pn.-pt.: 10-18, sob.: 9-13

 

Salon firmowy Komandor Częstochowa

Zapraszamy Państwa do nowoczesnego salonu firmowego Komandor w Częstochowie przy ul. Drogowców 29. Nasz salon znajduje się w doskonałej lokalizacja przy głównej trasie wylotowej na Warszawę w sąsiedztwie Hipermarketu Tesco, a do tego posiada dużo miejsc parkingowych. W naszym salonie zobaczysz bogatą ofertę nie tylko szaf i drzwi przesuwnych, ale również garderoby, kuchnie oraz inne meble na wymiar. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz bogatej gamie materiałów, wspólnie stworzymy wymarzony dla Państwa mebel.

Nasi doświadczeni projektanci podczas wizyty w naszym salonie Komandor doradzą, zaprojektują oraz wycenią Państwu poszukiwany mebel - niezależnie czy będą to funkcjonalne i pojemne szafy, praktyczne garderoby, dopasowane drzwi przesuwne czy też indywidualnie zaprojektowane meble na wymiar. 

Zapraszamy do naszego salonu Komandor - zaufaj liderowi na rynku szaf, garderób i mebli na wymiar - pamiętaj wycena i projekt jest całkowicie bezpłatna

Komandor - Ekspert od zabudowy wnętrz - Szafy - Garderoby - Drzwi Przesuwne - Łóżka - Szafki nocne - Biblioteczki - Meble RTV - Komody - Kuchnie - Meble na wymiar.


Facebook YouTube Blog