Zwykły - niezwykły stolik kawowy

Stolik kawowy - mały bohater o wielkich możliwościach. Nie tylko niezbędny pomocnik podczas wypoczynku przed telewizorem czy podstawka pod kubek. W dzisiejszych czasach to także miejsce leżakowania odłożonej książki czy gazety, lądowisko dla pilotów, podręczny blat pod laptopa, „szwedzki stół” podczas rodzinnych imprez, pole bitwy podczas rozgrywek w gry planszowe czy mini kwietnik - jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Stoliki kawowe to meble, które już dawno przestały być jedynie blatem na nogach. Od dłuższego czasu w aranżacji wnętrz grają pierwszoplanową rolę, biorąc na siebie wiele odpowiedzialnych zadań. W związku z tym, oprócz funkcjonalności muszą być także ciekawe, niebanalne, eleganckie, wyszukane i towarzyszyć innym meblom w przestrzeni salonu.

I bardzo dobrze, bo dzięki temu mają możliwość występowania w wielu, czasami bardzo zaskakujących odsłonach, wpisując się w każdy styl aranżacyjny, jaki zamarzy się ich właścicielom. Taką możliwość kreowania wymarzonego stolika kawowego dają właśnie meble na wymiar. Nie tylko pozwalają na wybór materiału z jakiego powstanie stolik, ale także jego formy, wymiaru, koloru czy chociażby podstawy.  

Piękne blaty z drewna czy spieków kwarcowych, zaskakująco eleganckie płyty laminowane o rysunku drewna, szkło, kamień czy połączenie tych elementów w jednym meblu to tylko kilka możliwości. Kiedy dodamy do nich proste, industrialne stelaże, klasyczne lub bardziej odważne nogi, półeczki podblatowe lub zaaranżowane przestrzenie pokryte szkłem, zyskamy naprawdę bardzo oryginale arcydzieła, będące ozdobą niejednego salonu.

Jeśli więc szukasz wymarzonego stolika kawowego dla siebie, zaglądnijcie na naszego bloga. Znajdziecie tam kilka niezbędnych informacji i inspiracji, które z pewnością pomogą Wam dokonać właściwego wyboru.  

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog