Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2018

Za oknem złota polska jesień, więc złota nie może zabraknąć też u nas. Październik rozpoczął się bardzo przyjemnie. Miło nam poinformować, że głosami konsumentów, w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018, marka KOMANDOR zajęła I. miejsce w kategorii "ZABUDOWA WNĘK I BUDOWA SZAF" uzyskując tym samym ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018. 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI jest ogólnopolskim, promocyjnym programem konsumenckim, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. Organizatorem konkursu jest Redakcja Strefy Gospodarki - ogólnopolski, niezależny dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Podczas badania gromadzone są opinie konsumentów nie tylko na temat jakości wybranych produktów i usług, ale także uzasadnienia dlaczego wybór padł akurat na konkretną markę. W VIII edycji badania, jako metody badawcze zastosowano badania kwestionariuszowe oraz badanie opinii poprzez CAWI za pośrednictwem kanału on-line.

Dyplom konsumencki lider jakosci 2018

Oto, co zdaniem respondentów sprawia, że Komandor jest marką, która budzi zaufanie i zasługuje na ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018:

  • Wysoka jakość, doświadczenie, nowoczesność, innowacyjne rozwiązania
  • To specjaliście w tej dziedzinie z bogatymi i wszechstronnymi możliwościami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie
  • Ich produkty są dopasowywane do indywidulanych potrzeb, szafy wydają się być starannie przygotowywane i gotowe by długo służyć właścicielom.

Tegoroczna nagroda to 5 wyróżnienie dla naszej marki w przeciągu 6 lat, a cenna tym bardziej, że opiera się na opinii samych konsumentów, czyli osób do których bezpośrednio kierowany jest nasz produkt i usługa. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu udało nam się sprostać wymaganiom klientów, dobrze odczytać ich potrzeby i stworzyć produkty oraz usługi, które te potrzeby są w stanie zaspokoić. 

Dziękujemy za to niezwykłe wyróżnienie. Skojarzenia jakie konsumenci wskazali wymieniając markę Komandor czyli: solidność, rzetelność, nowoczesne rozwiązania, dobre pomysły i najwyższa jakość to dla nas motywacja do dalszego działania.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi nagrodami otrzymanymi przez markę Komandor - Certyfikaty i nagrody.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog