XI Noc z Designem z Komandor

13 czerwca we Wrocławiu w Galerii Wnętrz Domar odbędzie się kolejna edycja Nocy z Designem, wyjątkowego wydarzenia poświęconego współczesnemu wzornictwu. Tym razem przyglądamy się, jak wzornictwo wpływa na życie codzienne człowieka, jak dobry design nie tylko ułatwia, ale i uprzyjemnia życie.

Motyw tegorocznej edycji NZD to PROJEKT: CZŁOWIEK, czyli pochylenie się projektanta nad każdym aspektem ludzkiej codzienności, zarówno w odniesieniu do jego aktywności zawodowej, jak i kondycji fizycznej oraz psychicznej.  Takie holistyczne podejście do człowieka, zrozumienie nie tylko jego potrzeb funkcjonalnych, ale też emocji, marzeń, wagi etapów życiowych, stawia wzornictwo przed ogromnym wyzwaniem. Odpowiednio zaprojektowane przedmioty codziennego użytku powinny zauważalnie wpływać na komfort oraz jakość życia.


Podczas  11. Nocy z Design_em na pewno zobaczymy czołówkę wzornictwa polskiego a więc najnowsze kolekcje Jadwigi Husarskiej, Tomasza Augustyniaka, nową odsłonę TRE Tomka Rygalika, instalację Cristals Oskara Zięty, szkło Eli i Sebastiana Pietkiewiczów, ceramikę Bartka Mejora i Bogdana Kosaka, najnowszy żyrandol PUFF-BUFF, zabawne projekty  Bartosza Muchy, nowe dokonania Duetu Pawlak&Stawarski czy Agnieszki Bar. Ale to nie wszystko, nie zabraknie wystawy Marek Dolnośląskich czyli prezentacji prac projektantów i firm z Dolnego Śląska. Swoje najnowsze prace zaprezentują uczelnie artystyczne z całej Polski.  Podziwiać będzie można unikatową  prezentację  wrocławskich projektów organowych. Na pewno zobaczymy kolejny projekt fotograficzny Pawła „Totoro” Adamca – „Królowie Lubelscy”. A wydarzeniem zupełnie bez precedensu będzie pokaz mody Wearable Art czyli „sztuki noszonej” z kolekcji alternatywnej projektantki mody, Niki Danielskiej, zdobywczyni jednej z głównych nagród  w światowym konkursie World of Wearable Art Awards 2018 w Nowej Zelandii. Nie zabraknie oczywiście warsztatów i konkursów.

Jak co roku podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie może zabraknąć naszej marki. Meble Komandor „szyte na miarę” to odpowiedź na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań każdego człowieka, dlatego tematyka przewodnia tegorocznej edycji jest nam szczególnie bliska.

Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia, dla każdego, kto odwiedzi nasz salon, mamy przygotowane specjalne atrakcje. Niezależnie od tego czy Jesteś projektantem wnętrz czy po prostu kochasz design, odwiedź nas koniecznie

  • skorzystaj z bezpłatnych porad projektantów wnętrz
  • odbierz kupon rabatowy na meble
  • poznaj nowe trendy kolorystyczne w aranżacji
  • zobacz system Opal, laureata Konkursu „Dobry Design 2019”
  • odbierz specjalny upominek

A jeśli jesteś projektantem wnętrz, koniecznie zapytaj o dedykowany prezent.

Czekamy na Ciebie 13 czerwca w Domar - Galeria Wnętrz. Niech Noc z Design_em będzie dla Ciebie inspiracją i impulsem do nowych zmian.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog